Cilin vend do te zgjidhni ne Takimin e pare

Nese keni nje pyetje dhe doni te merrni edhe mendimin e vizitoreve te tjere, ketu mund ta postoni ne formen e nje votimi... ;)

Cilin vend do te zgjidhni ne Takimin e pare

Kinemane per ta shikuar ndonje film dashurie apo ndoshta ndonje drame.
1
9%
SHetisjen prane lumit neper nate me hene.
8
73%
SHkuarje ne restaurant ose ne nje caffene
2
18%
Apo ne shtepin e tij/ saj
0
Keine Stimmen
 
Abstimmungen insgesamt: 11

Lea

Cilin vend do te zgjidhni ne Takimin e pare

Ungelesener Beitragvon Lea » Mi 9. Feb 2011, 12:04

Per te paren here dilni ne takim me personin qe ju terheq. Do te zgjedhni:

visii_ger
Beiträge: 729
Registriert: Sa 21. Aug 2010, 11:38
Wohnort: Lodhem nga ju,Sa shum kerkoni..?

Re: Cilin vend do te zgjidhni ne Takimin e pare

Ungelesener Beitragvon visii_ger » Di 15. Feb 2011, 00:47

Kinemane per ta shikuar ndonje film dashurie apo ndoshta ndonje drame.((Kuptohet nje vend i qet ,apo perplot njerzi ku shfaqet nje fil dashurie,eshte normale se te kapin emocionet,po ashtu ku shfaqet nje dram e bukur e vertet se ne kto shikime edhe ne kte rast lindin pasione te zjarrta dashurie))mund te jet relax,por edhe nje dashuri ,emocion,apo pasion i paharruar. :cool: nga pervoja hahaha (E pelcej)kte..???
•Sa Me Shume Njoh Njerezit Aq Me Shume i Dua Kafshet.!!!

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Cilin vend do te zgjidhni ne Takimin e pare

Ungelesener Beitragvon Altiola » Di 12. Apr 2011, 21:25

SHetisjen prane lumit neper nate me hene kjo me pelqen me shume dhe kete gjithmone do doja te beja
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

Benutzeravatar
Auroni
Beiträge: 461
Registriert: Do 18. Feb 2010, 17:56
Wohnort: Kosove

Re: Cilin vend do te zgjidhni ne Takimin e pare

Ungelesener Beitragvon Auroni » Mi 13. Apr 2011, 16:21

Te dyten :hallo:

Benutzeravatar
fionaa
Beiträge: 272
Registriert: Mo 6. Okt 2008, 12:53
Wohnort: vushtrri
Kontaktdaten:

Re: Cilin vend do te zgjidhni ne Takimin e pare

Ungelesener Beitragvon fionaa » Mi 13. Apr 2011, 16:53

Shetisjen prane lumit neper nate me hene. :respekt: :kafe:
..

XANXI

Re: Cilin vend do te zgjidhni ne Takimin e pare

Ungelesener Beitragvon XANXI » Fr 23. Sep 2011, 16:28

pran lumit qe me ja lan ni kujtim te mir aty pari qe sa te eshte jeta me mbajt ne mend e tani te kisha kallxu krejt qka i kisha ba po marre ktu edhe ti mos qit tema ksajde qe me ngreh per guhe se une foli tybe huahuahuahuhauhau edhe po tutna mos po lakmon naj kush se pasha buken as ne filma sish kan qashtu a????? :puthje: :zemra: ? klm te gjith

Mixha_Bib
Beiträge: 13
Registriert: Sa 28. Jan 2012, 03:03

Re: Cilin vend do te zgjidhni ne Takimin e pare

Ungelesener Beitragvon Mixha_Bib » Sa 28. Jan 2012, 04:06

E KAFE E DYJE EMINEN TEM E PATA ZATET TE MEXHA E BACIT SALI TU PRU SILLEN BURRAVE :lotet:

Benutzeravatar
Blleki
Beiträge: 238
Registriert: So 6. Jan 2008, 22:54
Wohnort: Wolfsburg
Kontaktdaten:

Re: Cilin vend do te zgjidhni ne Takimin e pare

Ungelesener Beitragvon Blleki » Mi 4. Jul 2012, 20:04

Pershendetje per ty e nderuar Lea ,pran i rashe ketu pari e pashe ket pyetje e thashe te jap edhe une nje mendim timin.
Kuptohet se mes miri do ishte pran lumit edhe mos me ndrique hena sdo ishte problem kryesorja do ishte stina e veres dhe koha do ishte e nxet.Nese do ishte stina e dimrit sdo kisha pranue pran lumit me mir ne restorante nxet hahahahahha .Jo per diqka po nuk e di narthe vet shummm e me ndodhe ajo mu dridhe prej sftofti mos po mendon ajo se po tutna skam dal me femra kurr e kjo eshte hera e par per ata hahahahhahahha

Ju pershendes te gjithve dhe ju deshiroj shendet dhe lumturi ne jet tungggggggggggg :respekt:

Lea

Re: Cilin vend do te zgjidhni ne Takimin e pare

Ungelesener Beitragvon Lea » Mi 11. Jul 2012, 00:58

Blleki hat geschrieben:Pershendetje per ty e nderuar Lea ,pran i rashe ketu pari e pashe ket pyetje e thashe te jap edhe une nje mendim timin.
Kuptohet se mes miri do ishte pran lumit edhe mos me ndrique hena sdo ishte problem kryesorja do ishte stina e veres dhe koha do ishte e nxet.Nese do ishte stina e dimrit sdo kisha pranue pran lumit me mir ne restorante nxet hahahahahha .Jo per diqka po nuk e di narthe vet shummm e me ndodhe ajo mu dridhe prej sftofti mos po mendon ajo se po tutna skam dal me femra kurr e kjo eshte hera e par per ata hahahahhahahha

Ju pershendes te gjithve dhe ju deshiroj shendet dhe lumturi ne jet tungggggggggggg :respekt:

HAHAHHAAHA Po romantic qe je hahhaa hiq spo din ,mos po vrahesh ne shpin aty pahirit SE FORT NE TOK, hahaha Bllekkkkkkkkkkkkkk shuj se ma mir se ne kuzhin me maru buk ska kurgja ma romantike hahahahhhhhhhhhhhhhhhaa :beee:

vaviti
Beiträge: 306
Registriert: Fr 22. Jul 2011, 07:49
Wohnort: Mentor Kurtishi - Me fa
Kontaktdaten:

Re: Cilin vend do te zgjidhni ne Takimin e pare

Ungelesener Beitragvon vaviti » Di 16. Jun 2015, 13:34

Bunarin me te thell qe ekziston per tu mos u kthyer me kurr ne takimin e dyt
Mentor Kurtishi:Nuk jam fajtor


Zurück zu „Sondazhe dhe votime“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast