Si të postojmë një video nga youtube në forum

Përshkrime të ndrëshme se si mundeni të postoni video dhe foto në forum...
admin
Site Admin
Beiträge: 349
Registriert: Do 9. Aug 2007, 15:08
Wohnort: Gjermani
Kontaktdaten:

Si të postojmë një video nga youtube në forum

Ungelesener Beitragvon admin » Di 24. Apr 2012, 15:01

Rregullat e forumit:

Duhet të keni parasysh:
1. Vidiot pornografie, reklamat, vidio të përdorura për propaganda personale, nuk lejohen në forum.
2. Vendosja e shumë vidiove në një faqe ngadalëson hapjen e faqes për vizitorët me lidhje të ngadalta interneti, për ata mos të teprohet me video.
3. Vidiot e vendosura duhet të kenë lidhje me temën që po diskutoni.

Shëmbull:

1. Nëse e kopijoni dhe e vendosni linkun e videos nga Youtube:

Code: Alles auswählen

http://www.youtube.com/watch?v=yIQmiN4nuOo

Linku i videos ne Youtube.JPG


Do të merrni këtë resultat:
http://www.youtube.com/watch?v=yIQmiN4nuOo

Lea

Re: Si të postojmë një video nga youtube në forum

Ungelesener Beitragvon Lea » Do 26. Apr 2012, 00:36E kopjoni linkun ne Youtube ..pastaj e hapni postimin ku doni te beni,vetem ate copy paste ne postim e leshoni , pastaj si gjith Pergjigju dhe do te fitoni rezultatin me larte
.


Zurück zu „Si të postoni video dhe foto në forum?“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast