Ndreq Foto

Përshkrime të ndrëshme se si mundeni të postoni video dhe foto në forum...
Benutzeravatar
Samka Qika Europes....
Beiträge: 6541
Registriert: So 22. Jun 2008, 23:10
Wohnort: Sweden
Kontaktdaten:

Ndreq Foto

Ungelesener Beitragvon Samka Qika Europes.... » Mo 20. Jul 2009, 15:35

link..
www.blibs.com/editor

Kjo eshte nje faqe ku mund te ndreqesh Foto online duket krejt si adobe photoshop.


a ju pelqen?

PREKE THANKS!
♥ღ♥ ♥ღ♥ αŁŁαн.. ίsт мєίи goтT dєя кuяαи.. ίsт мείи вυcн dεя ίsŁαм.. ίsт мєίи gŁαυвє мosŁίм sείи.. ίsт мείи sтoŁz ღ♥ ♥ღ♥

fatosi
Beiträge: 3
Registriert: So 13. Sep 2009, 22:06

Re: Ndreq Foto

Ungelesener Beitragvon fatosi » So 13. Sep 2009, 22:14

Samka Qika Europes.... hat geschrieben:link..
http://www.blibs.com/editor

Kjo eshte nje faqe ku mund te ndreqesh Foto online duket krejt si adobe photoshop.


a ju pelqen?

PREKE THANKS!

po more po me pelqen shm


Zurück zu „Si të postoni video dhe foto në forum?“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast