Modele te veshjeve Muslimane

Mendime dhe opinione mbi moden shqiptare & BoteroreLea

Ungelesener Beitragvon Lea » Do 2. Okt 2008, 15:21

Bild

Benutzeravatar
sena
Beiträge: 3120
Registriert: Fr 28. Mär 2008, 18:14
Wohnort: ne zemren e njonit

Ungelesener Beitragvon sena » Do 9. Okt 2008, 16:51

http://fr.youtube.com/watch?v=LPA3BO_J2 ... re=related me pelqeu shum kjo video dhe deshta ta ndaj me ju :grin:
it's nice to be important
but it's much important to be nice

Benutzeravatar
Enesi
Beiträge: 942
Registriert: Do 31. Jul 2008, 00:57

Ungelesener Beitragvon Enesi » Do 9. Okt 2008, 22:43

Selam Alejkum Paqja she meshira e Allahut qoft mbi juu lea & sena shum te miraa

Lea

Ungelesener Beitragvon Lea » Sa 11. Okt 2008, 18:29

[url][URL=http://imageshack.us]Bild[/url]
Bild[/url]

Lea

Ungelesener Beitragvon Lea » Mo 27. Okt 2008, 21:49

Bild

Lea

Ungelesener Beitragvon Lea » Mo 27. Okt 2008, 21:51

Bild

Lea

Ungelesener Beitragvon Lea » Mi 29. Okt 2008, 19:58

Bild

Lea

Ungelesener Beitragvon Lea » So 2. Nov 2008, 13:47

Bild

Lea

Re: Modele te veshjeve Muslimane

Ungelesener Beitragvon Lea » Sa 19. Nov 2011, 22:48

Moda myslimane në pasarelat e Malajzisë

Bild

Në Kuala Lumpur të Malajzisë është duke u zhvilluar java e modës kushtuar veshjeve myslimane, “Islamic Fashion Festival”.


Bild

Veshjet janë frymëzuar nga Kina dhe nga Lindja e Mesme dhe janë krijuar për një femër fetare, për mënyrën se si ajo duhet të vishet. Vihen re ngjyra nga më të ndryshmet dhe më të ndezuarat, sidomos e kuqja.


Bild

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re:

Ungelesener Beitragvon Altiola » Do 16. Feb 2012, 18:23

Lea hat geschrieben:Bild
Kjo nuk eshte e veshjeve Muslimane bre phaaaaaaaaaaaa cfar veshje haj mozamakeq:D
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re:

Ungelesener Beitragvon Altiola » Do 16. Feb 2012, 18:24

Lea hat geschrieben:Bild

Kjo Veshje hiq nuk po me pelqen aspakkkkkkk phaaaaaa ckas po qesin ne modeeeee
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

FotoModele
Beiträge: 250
Registriert: Sa 30. Jul 2011, 00:01
Wohnort: Germany

Re:

Ungelesener Beitragvon FotoModele » Sa 2. Jun 2012, 11:25

Lea hat geschrieben:Bild
Kjo keshtu sa mire me rrin muaaaaa........
Jam e Tmerrshme si Cunami ,kur te Godas shperthen Vullkani..

Lea

Re: Modele te veshjeve Muslimane

Ungelesener Beitragvon Lea » Sa 2. Jun 2012, 18:31

Jo valla shami nuk ndoj..e kisha ndu kur mu kishin mbush floket me buba e me qit pulver me myt bubat qateher kisha ndu shami qe mos me mujt me dal bubat jasht me plas qaty,se perndryshe jo :beee:

Foto po ty te kish ndejt mir..inshalla ta qet zoti nje burr fetar qe edhe asi rrjet ne ftyr te kish qite se pak shamija hahahha asi me te majt ka te hecsh se se shef rrugen vet :beee:

Gonii
Beiträge: 202
Registriert: Mi 15. Feb 2012, 02:08

Re: Modele te veshjeve Muslimane

Ungelesener Beitragvon Gonii » Sa 2. Jun 2012, 19:30

Lea hat geschrieben:Jo valla shami nuk ndoj..e kisha ndu kur mu kishin mbush floket me buba e me qit pulver me myt bubat qateher kisha ndu shami qe mos me mujt me dal bubat jasht me plas qaty,se perndryshe jo :beee:

Foto po ty te kish ndejt mir..inshalla ta qet zoti nje burr fetar qe edhe asi rrjet ne ftyr te kish qite se pak shamija hahahha asi me te majt ka te hecsh se se shef rrugen vet :beee:

Lea un po ja marr qasej shamin vetem me ta fshi qet lot te paster ne sy se me ki ne ket .
FOTO te profilit.

FotoModele
Beiträge: 250
Registriert: Sa 30. Jul 2011, 00:01
Wohnort: Germany

Re: Modele te veshjeve Muslimane

Ungelesener Beitragvon FotoModele » Sa 2. Jun 2012, 21:31

Lea hat geschrieben:Jo valla shami nuk ndoj..e kisha ndu kur mu kishin mbush floket me buba e me qit pulver me myt bubat qateher kisha ndu shami qe mos me mujt me dal bubat jasht me plas qaty,se perndryshe jo :beee:

Foto po ty te kish ndejt mir..inshalla ta qet zoti nje burr fetar qe edhe asi rrjet ne ftyr te kish qite se pak shamija hahahha asi me te majt ka te hecsh se se shef rrugen vet :beee:
Hahahahahahahahahahha ev bre ty sdi cka te koft o e marrsh ti nji Burr ashtu,se Burri jem valla minifundat ika marak qe kur te plakem e du me shku ne Haxhillak ateher edhe une e qes Shamin apo mbulojen se njiher per njiher jo ......
Jam e Tmerrshme si Cunami ,kur te Godas shperthen Vullkani..

Lea

Re: Modele te veshjeve Muslimane

Ungelesener Beitragvon Lea » Do 7. Jun 2012, 14:05

Gonii hat geschrieben:
Lea hat geschrieben:Jo valla shami nuk ndoj..e kisha ndu kur mu kishin mbush floket me buba e me qit pulver me myt bubat qateher kisha ndu shami qe mos me mujt me dal bubat jasht me plas qaty,se perndryshe jo :beee:

Foto po ty te kish ndejt mir..inshalla ta qet zoti nje burr fetar qe edhe asi rrjet ne ftyr te kish qite se pak shamija hahahha asi me te majt ka te hecsh se se shef rrugen vet :beee:

Lea un po ja marr qasej shamin vetem me ta fshi qet lot te paster ne sy se me ki ne ket .
FOTO te profilit.

Goni tu kisha lut ty dhe gjith te tjerve qe se din kur mos me bani mu objekt mua apo nikun tim sa te keni diqka me shenu...une ktu objekt i juv nuk jam,ka mu kush me ma fshi lotin ste ka mbet rend te ti,fshija kujt duhet ti e jo mu.
Ju kisha lut nikun tem leni anash kaq di me then,se njeri sa ma shum respekt aq ma shum keperdoret njeri,sjam loj e juve mu mar emri im me juve ,mos te ndodh me ,ben postim ben per veti e jo per mu :murit:

:murit: :murit: :murit: :murit: :murit:

Gonii
Beiträge: 202
Registriert: Mi 15. Feb 2012, 02:08

Re: Modele te veshjeve Muslimane

Ungelesener Beitragvon Gonii » Do 7. Jun 2012, 22:00

Lea hat geschrieben:
Gonii hat geschrieben:
Lea hat geschrieben:Jo valla shami nuk ndoj..e kisha ndu kur mu kishin mbush floket me buba e me qit pulver me myt bubat qateher kisha ndu shami qe mos me mujt me dal bubat jasht me plas qaty,se perndryshe jo :beee:

Foto po ty te kish ndejt mir..inshalla ta qet zoti nje burr fetar qe edhe asi rrjet ne ftyr te kish qite se pak shamija hahahha asi me te majt ka te hecsh se se shef rrugen vet :beee:

Lea un po ja marr qasej shamin vetem me ta fshi qet lot te paster ne sy se me ki ne ket .
FOTO te profilit.

Goni tu kisha lut ty dhe gjith te tjerve qe se din kur mos me bani mu objekt mua apo nikun tim sa te keni diqka me shenu...une ktu objekt i juv nuk jam,ka mu kush me ma fshi lotin ste ka mbet rend te ti,fshija kujt duhet ti e jo mu.
Ju kisha lut nikun tem leni anash kaq di me then,se njeri sa ma shum respekt aq ma shum keperdoret njeri,sjam loj e juve mu mar emri im me juve ,mos te ndodh me ,ben postim ben per veti e jo per mu :murit:

:murit: :murit: :murit: :murit: :murit:

Lea kush guxon te loti yt mu afru e un gjalllllllll ? Mos ban hajgare apo deshte vetem mem qart pak mu ?

Armiri
Beiträge: 47
Registriert: Mi 14. Dez 2011, 14:54

Re: Modele te veshjeve Muslimane

Ungelesener Beitragvon Armiri » Mo 24. Sep 2012, 19:52

Gonii hat geschrieben:
Lea hat geschrieben:
Gonii hat geschrieben:
Lea hat geschrieben:Jo valla shami nuk ndoj..e kisha ndu kur mu kishin mbush floket me buba e me qit pulver me myt bubat qateher kisha ndu shami qe mos me mujt me dal bubat jasht me plas qaty,se perndryshe jo :beee:

Foto po ty te kish ndejt mir..inshalla ta qet zoti nje burr fetar qe edhe asi rrjet ne ftyr te kish qite se pak shamija hahahha asi me te majt ka te hecsh se se shef rrugen vet :beee:

Lea un po ja marr qasej shamin vetem me ta fshi qet lot te paster ne sy se me ki ne ket .
FOTO te profilit.

Goni tu kisha lut ty dhe gjith te tjerve qe se din kur mos me bani mu objekt mua apo nikun tim sa te keni diqka me shenu...une ktu objekt i juv nuk jam,ka mu kush me ma fshi lotin ste ka mbet rend te ti,fshija kujt duhet ti e jo mu.
Ju kisha lut nikun tem leni anash kaq di me then,se njeri sa ma shum respekt aq ma shum keperdoret njeri,sjam loj e juve mu mar emri im me juve ,mos te ndodh me ,ben postim ben per veti e jo per mu :murit:

:murit: :murit: :murit: :murit: :murit:

Lea kush guxon te loti yt mu afru e un gjalllllllll ? Mos ban hajgare apo deshte vetem mem qart pak mu ?

Gon rri mir mos u ban xhak nxet se zban .
Sa kisha dasht me prek at dor . Se me shenon mua .

Orgesi_35
Beiträge: 42
Registriert: Mi 3. Aug 2011, 14:09

Re: Modele te veshjeve Muslimane

Ungelesener Beitragvon Orgesi_35 » So 3. Nov 2013, 17:25

Kéto jané nderi i nje Femre/Vajze/Motre Muslimane...Allahu i Shpérbleft Té Gjitha Motrat Muslimane.
"Egzistojn Vetem 3 Gjéra Qe Ju Nevojiten Femrave Ne Jeté,Ushqimi,Uji Dhe Komplimenti.


Zurück zu „Moda Shqiptare / Boterore“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast