Edona Llalloshi lind vajzë

Ketu mund te diskutoni rreth Muzikes Shqiptare...
Lea

Edona Llalloshi lind vajzë

Ungelesener Beitragvon Lea » Fr 15. Jul 2011, 07:46

Edona Llalloshi lind vajzë

Edona Llalloshi ka sjell në jetë fëmijën e saj të parë – një vajzë. Këngëtarja dhe vajza e saj thuhet të jenë në gjendje të mirë shëndetësore.

Familjarët e Edonës kanë treguar se për pagëzim të vajzës ende nuk kanë vendosur, ndërsa sipas mediave në Kosovë emri i vajzës do të jetë, Doa. Edona Llalloshi është e martuar me Gazmend Fejzullahun, një biznesmen nga Peja

Zurück zu „Diskutoni rreth Muzikes Shqiptare“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast