Shenimet ne forum

Ju lutem lexojini rregullat e Forumit.
admin
Site Admin
Beiträge: 349
Registriert: Do 9. Aug 2007, 15:08
Wohnort: Gjermani
Kontaktdaten:

Shenimet ne forum

Ungelesener Beitragvon admin » Sa 14. Mai 2011, 01:06

Pershendes te gjithe lexuesit dhe shpresoj qe po kaloni qaste te kendshme...

Ketu desha tju njoftoj qe me 12.05.2011 ora 23:50 per shkak te nje problemi, me eshte dashur te rikethej forumin ne nje gjendje qe ishte me daten 10.05.2011 ora 00:17, ku fatekeqsisht gjitha shenimet si jon ber ne forum apo ne mesazhe private prej 10.05. deri 12.05 jon humbur!

Ju kerkoj falje gjitheve per kete dhe shpresoj qe mos te perseriten me keto gjera.

Zurück zu „Rregullat e Forumit“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast