Nje pytje

Gjitheqka rreth Lojrave...
syziu_mitro
Beiträge: 1101
Registriert: So 22. Mär 2009, 20:36
Wohnort: mitrovice

Nje pytje

Ungelesener Beitragvon syziu_mitro » Mo 5. Okt 2009, 19:18

nje pytje
eshte shume e thjesht mundeni te bani pytje te pergjithshme per cilindo nga antaret ktu ne forum personale dhe te pergjitheshme ose ok per antarin siper teje
Love is nothing, to love is something, but to love and be loved is everything

Benutzeravatar
gitaa
Beiträge: 1900
Registriert: So 26. Okt 2008, 00:44
Wohnort: ani
Kontaktdaten:

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon gitaa » Mo 5. Okt 2009, 23:04

qka ke kabon para se me hy forum
BildBild

syziu_mitro
Beiträge: 1101
Registriert: So 22. Mär 2009, 20:36
Wohnort: mitrovice

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon syziu_mitro » Mo 5. Okt 2009, 23:09

kesh tuj shiku lajmet
qa u vonove ti kaq shume bre ihaaaaaaaaaa hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Love is nothing, to love is something, but to love and be loved is everything

Benutzeravatar
gitaa
Beiträge: 1900
Registriert: So 26. Okt 2008, 00:44
Wohnort: ani
Kontaktdaten:

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon gitaa » So 28. Feb 2010, 19:38

si kalove diten sot ....
BildBild

Benutzeravatar
avi_550
Beiträge: 2652
Registriert: Mo 14. Apr 2008, 18:21
Wohnort: kosov
Kontaktdaten:

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon avi_550 » Mi 3. Mär 2010, 00:39

nga te kemi me opqin ty
hahahhaha
Nese e sheh dikend pa buzeqeshje dhuroja nje tenden ...

Benutzeravatar
Adelina
Beiträge: 2605
Registriert: Mo 6. Okt 2008, 23:18
Wohnort: St...Germany .

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon Adelina » Do 4. Mär 2010, 00:20

Jam nga Kosova e bukur .

Mece ra fjala jeni dhe ju nga Kosova ??


      :lotet: Es tut so weh wenn man den Menschen verliert den man am meisten liebt.....:lotet:

Benutzeravatar
gitaa
Beiträge: 1900
Registriert: So 26. Okt 2008, 00:44
Wohnort: ani
Kontaktdaten:

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon gitaa » Do 4. Mär 2010, 23:26

Edhe une nga Kosova

Jeni per nji :kafe: ne ket koh...
BildBild

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon Altiola » Fr 5. Mär 2010, 12:20

Po jam valla dlm qe ma paske ber gati teze
Ado te dalim te bejme sot pak shoping???
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

syziu_mitro
Beiträge: 1101
Registriert: So 22. Mär 2009, 20:36
Wohnort: mitrovice

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon syziu_mitro » Fr 5. Mär 2010, 14:21

po moree qysh jo po dalum

qka po na blen
Love is nothing, to love is something, but to love and be loved is everything

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon Altiola » Fr 5. Mär 2010, 15:03

nji pale xhinsa hahahahaha edhe nji koset se du me shku ne diski hahahahaha
a po edin sa perafersisht po kushtojshin a se po me duket kishin ra ne lirim hahahah???
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

merita-34
Beiträge: 847
Registriert: Mi 10. Feb 2010, 02:30
Wohnort: sverige.KRISTIANSTAD

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon merita-34 » Fr 5. Mär 2010, 15:45

ALTIOLA hat geschrieben:nji pale xhinsa hahahahaha edhe nji koset se du me shku ne diski hahahahaha
a po edin sa perafersisht po kushtojshin a se po me duket kishin ra ne lirim hahahah???

:zemra: ti dho un ty gjinse e diskoteken aaaaaaaaaaa ec trus ktu e mosum trahto ti shum a :puthje:

Benutzeravatar
amra
Beiträge: 220
Registriert: Do 25. Feb 2010, 15:56

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon amra » So 11. Apr 2010, 14:10

Merita-ty tyblej nje funde te gjate.se me xhins podukesh si mashkull ,ma xix me fund :lol:

Lea

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon Lea » So 11. Apr 2010, 14:29

Jo une jam kursimtare shum ,nuk hargjoj lek
A ju ka mungu Forumi keto dite dhe postimet e antareve?

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon Altiola » So 11. Apr 2010, 16:02

Po valla mua me ka mungu shume ...

po ju qk beret ketyre diteve qe nuk mundet me hy ketu???
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

syziu_mitro
Beiträge: 1101
Registriert: So 22. Mär 2009, 20:36
Wohnort: mitrovice

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon syziu_mitro » So 11. Apr 2010, 20:13

Lea hat geschrieben:Jo une jam kursimtare shum ,nuk hargjoj lek
A ju ka mungu Forumi keto dite dhe postimet e antareve?hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm qfare fotoje e bukur ku e paske gjete kete panorame, hjeke more se i tranove djemt hahhaa po nisem nga vetja mu po e , shume foto e lezetshme e kapshme per sy
Love is nothing, to love is something, but to love and be loved is everything

merita-34
Beiträge: 847
Registriert: Mi 10. Feb 2010, 02:30
Wohnort: sverige.KRISTIANSTAD

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon merita-34 » Do 22. Apr 2010, 21:34

AMRA hat geschrieben:Merita-ty tyblej nje funde te gjate.se me xhins podukesh si mashkull ,ma xix me fund :lol:

AHAHHAHAHHA A PO A.O UN TY NJI PAR TAKE TE GJATAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. :puthje:

syziu_mitro
Beiträge: 1101
Registriert: So 22. Mär 2009, 20:36
Wohnort: mitrovice

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon syziu_mitro » Mi 19. Sep 2012, 12:26

mos blej take se te dhamin kamt


a po te pelqen martesa, si pot duket
Love is nothing, to love is something, but to love and be loved is everything

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon Altiola » Mi 19. Sep 2012, 23:27

[color=#BF0040]Akoma sjam martu ,kur martohem di me tregu ...[/color]

Si i kaluat pushimet verore ,ishit diku ??
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

blerim-beli
Beiträge: 8
Registriert: Fr 29. Jul 2011, 21:49

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon blerim-beli » Do 1. Nov 2012, 12:42

porshendetje juve gjithve ;-) ;-) ;-)

blerim-beli
Beiträge: 8
Registriert: Fr 29. Jul 2011, 21:49

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon blerim-beli » Do 1. Nov 2012, 12:46

altiola ske qadin mair ipaske punt s e kur te martohesh faqezohesh heheheh

blerim-beli
Beiträge: 8
Registriert: Fr 29. Jul 2011, 21:49

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon blerim-beli » Fr 1. Nov 2013, 16:38

ah dashni dashni evjeter telash ty more ni tjeter :beee: :beee: :beee:

blerim-beli
Beiträge: 8
Registriert: Fr 29. Jul 2011, 21:49

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon blerim-beli » Fr 1. Nov 2013, 16:40

Code: Alles auswählen

[list][list=][*][img][url][/url][/img][/list][/list]

blerim-beli
Beiträge: 8
Registriert: Fr 29. Jul 2011, 21:49

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon blerim-beli » Fr 1. Nov 2013, 16:41

:puthje: :puthje: :puthje: :puthje: :puthje: :puthje: :puthje:

Orgesi_35
Beiträge: 42
Registriert: Mi 3. Aug 2011, 14:09

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon Orgesi_35 » So 3. Nov 2013, 17:29

blerim-beli hat geschrieben:porshendetje juve gjithve ;-) ;-) ;-)

Hé Dalldyshan ke gabu rrugen ti...ktu qenka Pyetje jo Pérrshendetje... :mrgreen:
"Egzistojn Vetem 3 Gjéra Qe Ju Nevojiten Femrave Ne Jeté,Ushqimi,Uji Dhe Komplimenti.

blerim-beli
Beiträge: 8
Registriert: Fr 29. Jul 2011, 21:49

Re: Nje pytje

Ungelesener Beitragvon blerim-beli » Mo 24. Feb 2014, 18:58

Parajsa ime je ti,ditet e merzitshme
ti mi kthen ne lumturi
Sa her qe zemra ime ty te kujton
ajo rreh fort, gati sa nuk pushon
Gjithcka me ty me duket mbrekulli
te Dua Zemra Ime...Jeta Ime Je Ti


Zurück zu „Lojra pa kufi“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast