SMS Falas

Diskutoni per Systemin "Windows XP"
Lea

SMS Falas

Ungelesener Beitragvon Lea » Mo 10. Sep 2007, 12:16

Ketu mundeni te dergoni deri ne 20 sms falas


www.sunrise.ch/mobile

http://www.sms.ac.


wwwcilckatell.com ----- lexo text me posht

si te hapet faqja shkon lart ka ana jote e djatht edhe e zgjedh (please select lgin) ti e zgjedh (communicator) pasi hapet shkon aty te (register for free) e mbush regjiostrohesh edhe jep numrin tend personal te tel. edhe te vjen ne tel nje kod te cilin e aktivizon ne faqen tonde kur hapet mandej me ket mundehs me dergu 10 sms falas psh kur te dergon sms ne valen 900 e dergon keshtu 37744pastaj nr.pa + ose 0. ytung


www.agentsms.com

www.chatbar.com.

www.space2go.com ---lexo tex me posht

keto jan me dergu sms nga kosova

Lea

Ungelesener Beitragvon Lea » Mo 10. Sep 2007, 12:23

http://www.sooms.de/files/FreeSMS_weltw ... senden.phpNese jetoni ne Zvicer, dhe keni kart mobili te sunrise athere mund te dergoni 100 sms falas ne gjith boten.
nese keni tek swisscom apo Orange athere po nete njejta faqe keni 20 sms falas.
www.sunrise.ch


WWW.Clickatell.com


http://www.agentsms.com/send.php

Benutzeravatar
fad21
Beiträge: 21
Registriert: Di 19. Feb 2008, 17:08
Wohnort: skenderai- kosovo

Ungelesener Beitragvon fad21 » So 2. Mär 2008, 20:36

nje wev faqe me dergu sms falas esht dhe
www.3jam.com
esht shum e let per perdorim muni mu regjistru, po muni dhe pa regjistru me derg sms falas

Avi
Beiträge: 176
Registriert: Fr 28. Mär 2008, 09:36
Wohnort: JUNIKU-City

Ungelesener Beitragvon Avi » Fr 18. Apr 2008, 11:55

sa i perket www.sunrise.ch
nuk po ben me hap as me numer se po e provoj nuk po ben me u rixhistrua
Pershendetje per te Gjith Shqiptaret

Benutzeravatar
BiG_BoSs
Beiträge: 44
Registriert: Fr 21. Sep 2007, 12:26
Wohnort: Deutschland
Kontaktdaten:

Ungelesener Beitragvon BiG_BoSs » Do 14. Aug 2008, 11:42

njerz ju paskan perzi kabllat pak se ktu osht tema veq lidhje me Windows XP qka ka te baj e SMS me XP nuk lidhet kerkun :D
Në qoftë se don të jesh i/e lumtur për një çast, REBELOHU!
Në qoftë se don të jesh i/e lumtur per gjithe jeten, FAL!

Benutzeravatar
Samka Qika Europes....
Beiträge: 6541
Registriert: So 22. Jun 2008, 23:10
Wohnort: Sweden
Kontaktdaten:

Ungelesener Beitragvon Samka Qika Europes.... » Do 14. Aug 2008, 16:10

SMS Falas mund te dergoni edhe ne kët Wep

www.EcMekohen.net:grin:
♥ღ♥ ♥ღ♥ αŁŁαн.. ίsт мєίи goтT dєя кuяαи.. ίsт мείи вυcн dεя ίsŁαм.. ίsт мєίи gŁαυвє мosŁίм sείи.. ίsт мείи sтoŁz ღ♥ ♥ღ♥

Benutzeravatar
dooni
Beiträge: 218
Registriert: Mo 5. Nov 2007, 15:33
Wohnort: kosov
Kontaktdaten:

Ungelesener Beitragvon dooni » Mi 27. Mai 2009, 03:53

SMS falas ska nevoj per regjistrim.


http://www.persms.de/
Bota Vuan Shum: Jo Per Shkak Te Njerezve Te Keqinj...Por Per Shkak Te heshtjes Se Njerezve Te Mire!

A-Simpatikuu

Re: SMS Falas

Ungelesener Beitragvon A-Simpatikuu » Mo 24. Okt 2011, 11:41

.. shum e njeri u ra viktim me ketoi msn, sms.. :roll:


Zurück zu „Windows XP“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast