lutja e dhendrrit!!!

Thone qe qeshja te zgjat jeten, por edhe rrudhat... :-) ! Le te qeshim sa te mundemi me barcaleta te ndryshme...
graniti
Beiträge: 8
Registriert: Fr 24. Apr 2009, 16:13

lutja e dhendrrit!!!

Ungelesener Beitragvon graniti » Sa 6. Apr 2013, 13:41

Lutja e dhëndrit për vjehrrën


Dhëndëri përcjellë vjehrrën për në aeroport.
Pasi vjehrra hyp në avion dhe fluturoi, dhëndëri i lutet Zotit:
“O Zot merre, tani e ke më afër se kurr!” :beee: :beee: :beee: :shuplak:

Zurück zu „Humori“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast