--Take--:D

Thone qe qeshja te zgjat jeten, por edhe rrudhat... :-) ! Le te qeshim sa te mundemi me barcaleta te ndryshme...
dardan
Beiträge: 181
Registriert: Sa 30. Jul 2011, 18:52

Re: --Take--:D

Ungelesener Beitragvon dardan » Sa 5. Okt 2013, 11:38

:-(

dardan
Beiträge: 181
Registriert: Sa 30. Jul 2011, 18:52

Re: --Take--:D

Ungelesener Beitragvon dardan » Sa 5. Okt 2013, 11:43

Gonii hat geschrieben:Ishin kon pse vet tuj nejt bashk . Zvicrrani Italiani Gjermani Japani dhe Shqiptari . Ja nis zvicrrani ju thot me qika se rriten ne Zvicerr ska tan pret Italiani me fermaerka te Italis ska tani qohet gjermani thot edhe ma kauqa te Gjermanis ska tani thot Japani sa shenojna na libra nuk shenon kush tani qohet I gzuni SHQIPTARI e thot ti X_X_X qikat e zvicrranit e fermerkat e italjanit e kauqat e gjermanit e mos me besofshi shko lexoni ne liber te japanit se aty kret te shkrune I gjeni .:-(


Zurück zu „Humori“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast