Cigarja

Thone qe qeshja te zgjat jeten, por edhe rrudhat... :-) ! Le te qeshim sa te mundemi me barcaleta te ndryshme...
Lea

Cigarja

Ungelesener Beitragvon Lea » So 25. Mär 2012, 16:02

Njeher nje Drenicak shkon te blej nje paket cigare po kur shikon qe ne paket shkruante qe cigarja te ben impotent dhe Drenicaku i thot o motra nuk keni nga ato paketat me kancer?

hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhaa kuku qekjo ishte e fort u pakaa hahahhhhhhhhhhhhhhahaha

Orgesi_35
Beiträge: 42
Registriert: Mi 3. Aug 2011, 14:09

Re: Cigarja

Ungelesener Beitragvon Orgesi_35 » So 3. Nov 2013, 17:23

Pér Pushké jané té miré,Pér nga Méndja jan paksa té trubullt...HaHa
"Egzistojn Vetem 3 Gjéra Qe Ju Nevojiten Femrave Ne Jeté,Ushqimi,Uji Dhe Komplimenti.


Zurück zu „Humori“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast