shokt e qmendur

Thone qe qeshja te zgjat jeten, por edhe rrudhat... :-) ! Le te qeshim sa te mundemi me barcaleta te ndryshme...
Lea

shokt e qmendur

Ungelesener Beitragvon Lea » So 25. Mär 2012, 15:59

Ishin nje here disa shoke te qmendurit dhe vendosen qe te hidheshin
nga tarrasa e spitalit. Mirepo duhet te gjenin nje menyre qe te mos
vriteshin. Si perfundim ata vendosin qe ta lyejne sheshin poshte me blu ngjyr kaltert ,
d.m.th te ishte si deti. Hidhet i pari-vdes, i dyti-vdes , i treti po
ashtu.........vete i katerti dhe i thote shokeve:"O njerz mos u hidhni
ketu se ka shkembinj e po vraheni ....!!

Zurück zu „Humori“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast