Martesat

Thone qe qeshja te zgjat jeten, por edhe rrudhat... :-) ! Le te qeshim sa te mundemi me barcaleta te ndryshme...
Benutzeravatar
hona
Beiträge: 406
Registriert: Do 25. Feb 2010, 20:32

Martesat

Ungelesener Beitragvon hona » Fr 16. Mär 2012, 15:26

Së shpejti martesat do të duken kështu:
Ofiqari:
- A pranoni që të ndryshoni statusin tuaj në Facebook nga Single në Married.
Nusja:
- Po!
Ofiqari:
- I lus kumbarët të afrohen dhe të klikojnë LIKE!
Askush të mos lavdërohet se nuk ka armiq, kjo vetëm tregon se ai nuk ka kurrfarë vlere.

Benutzeravatar
hona
Beiträge: 406
Registriert: Do 25. Feb 2010, 20:32

Re: Martesat

Ungelesener Beitragvon hona » Fr 16. Mär 2012, 15:28

Hasa vendos ti shkruaj 1 leter Hyses:
-Vellai im i dashur,si je ? Si po ja kalon ne kurbet ?
Ne jemi shume mire. Para se te shkruaja me shume dua thjeshte te permend 4 pika…
1.Gruaja jote po ben sex me ke ti dale perpara
2.Gruaja jote ben sex me te gjithe fshatin
3.Gruaja jote ka bere sex edhe me mua
4.Si mendon per piken 3 ?

Hysa ja kthen:
-Vellaui im i dashur,me behet shume qejfi qe jeni mire.
Edhe une shume mire jam…Para se te shkruaj per jeten time po i shkruaj dhe une 4 pika:
1.Gruaja ime ,le te beje sex me ke te doje,nuk ka problem.
2.Fshati nuk eshte aq i madh,keshtu qe as ajo gje nuk eshte problem
3.Gruaja ime eshte me SIDA..
4.Si mendon per piken 3 ?
Askush të mos lavdërohet se nuk ka armiq, kjo vetëm tregon se ai nuk ka kurrfarë vlere.

Benutzeravatar
hona
Beiträge: 406
Registriert: Do 25. Feb 2010, 20:32

Re: Martesat

Ungelesener Beitragvon hona » Fr 16. Mär 2012, 15:31

Burri dhe gruja

Gruaja: Shpirt…..Cfare po kerkon?
Burri : Asgje.
Gruaja: Asgje…??
Ke nje ore qe po lexon certikifaten e marteses??
Burri: Thjesht po kerkoja daten e skadimit.
Askush të mos lavdërohet se nuk ka armiq, kjo vetëm tregon se ai nuk ka kurrfarë vlere.

Benutzeravatar
hona
Beiträge: 406
Registriert: Do 25. Feb 2010, 20:32

Re: Martesat

Ungelesener Beitragvon hona » Fr 16. Mär 2012, 15:32

Martohet nje cift dhe hyjne ne shtepine e re. Shtepia e re ishte me probleme. Diten e pare kur vjen burri nga puna, gruaja i thote:
- Burre ka rene suvaja dhe po na pikon tavani.
- Po pastaj, mos jam gje murator une?
Diten e dyte.
- Burre na es…hte prishur berryli i lavamanit dhe po pikon uje.
- Po pastaj, mos jam gje hidraulik une?
Diten e trete.
- Burre na eshte prishur kemba e tavolines.
- Po pastaj, mos jam gje marangoz une?
Diten e katert, kur burri vjen ne shtepi, cdo gje ishte e rregulluar. Ai pyet gruan:
- Kush i rregulloi keto?
- Ah, erdhi komshiu dhe i rregulloi te gjitha.
- Po mire, nuk kerkoi asgje?
Gruaja i thote – Ai donte ose te beja dashuri me te, ose ti beja nje torte me molle.
Burri – Po mire, ti me siguri qe i ke bere torten?
Gruaja – Pse mos jam gje pasticiere une?
Askush të mos lavdërohet se nuk ka armiq, kjo vetëm tregon se ai nuk ka kurrfarë vlere.

Benutzeravatar
hona
Beiträge: 406
Registriert: Do 25. Feb 2010, 20:32

Re: Martesat

Ungelesener Beitragvon hona » Fr 16. Mär 2012, 15:33

Filozofia e Shqiptarit !

Nese blen shtepi te bukur.. thone : E Ka Me Drog…!!
Nese blen makin te bukur… thone: Me Kredi E Ka Bler. ose me prostituta.!!
Nese ke femer te bukur perkrah… thone : Kurve E Ka…!!…
Nese del me nje mashkull te bukur thone : hee se ai peder eshte
- Made In Albania..!!!
Askush të mos lavdërohet se nuk ka armiq, kjo vetëm tregon se ai nuk ka kurrfarë vlere.

Benutzeravatar
hona
Beiträge: 406
Registriert: Do 25. Feb 2010, 20:32

Re: Martesat

Ungelesener Beitragvon hona » Fr 16. Mär 2012, 15:35

*
Ajo:- A te pelqej?
Ai:- Jo!
Ajo e perlotur largohet…!
Ai:- Prit, ti nuk me pyete nese te dua…
Ajo kthehet e lumtur per te pritur pergjigj pozitive dhe e pyet:- A me do?
Ai:- Jo, tashi ik.
Askush të mos lavdërohet se nuk ka armiq, kjo vetëm tregon se ai nuk ka kurrfarë vlere.

Benutzeravatar
hona
Beiträge: 406
Registriert: Do 25. Feb 2010, 20:32

Re: Martesat

Ungelesener Beitragvon hona » Fr 16. Mär 2012, 15:38

**
Pasi grabit banken , hajduti pyet nje punetor:
Me pe mua duke vjedhur ti ?
Punetori : po. mo si nuk te pash .!
Bam 1 plumb, vdes ne vend punetori.
Pyet nje burre qe ndodhej ne banke me gjithe gruan e tij :
Po ti me pe mua duke vjedhur ?
Burri : Une jo , por ime shoqe te pa shume mire:D


Hahahahahhaahahahahhaahhahah menyra ma e mire mu liru prej saj....
Askush të mos lavdërohet se nuk ka armiq, kjo vetëm tregon se ai nuk ka kurrfarë vlere.

Benutzeravatar
hona
Beiträge: 406
Registriert: Do 25. Feb 2010, 20:32

Re: Martesat

Ungelesener Beitragvon hona » Fr 16. Mär 2012, 15:39


Alpet
Burri, duke plotësuar fjalëkryqin, pyet gruan:
“Grua a e din ku janë Alpet?”
Gruaja: “Nuk e di njeri. Ti e ki pastru’ shpinë herën e fundit”!
Askush të mos lavdërohet se nuk ka armiq, kjo vetëm tregon se ai nuk ka kurrfarë vlere.

Benutzeravatar
hona
Beiträge: 406
Registriert: Do 25. Feb 2010, 20:32

Re: Martesat

Ungelesener Beitragvon hona » Fr 16. Mär 2012, 15:39


Pishina
I tregon shokut:
- Sot isha në pishinë, ndërsa pas gjysmë ore më larguan.
- E pse?- i thotë shoku.
- Urinova në pishinë.
- Po çka ka lidhje, të gjithë urinojnë në pishinë.
- Edhe unë ashtu u thash, por ata ma kthyen: “Po, është e vërtetë, të gjithë urinojnë në pishinë, por jo si ti nga pista e hedhjes”.
Askush të mos lavdërohet se nuk ka armiq, kjo vetëm tregon se ai nuk ka kurrfarë vlere.

DEFAXHIJA
Beiträge: 65
Registriert: Di 15. Mär 2011, 14:36

Re: Martesat

Ungelesener Beitragvon DEFAXHIJA » Fr 23. Mär 2012, 12:36

Mesusja e matematikes e pyet nje nxenes nga LLapi: Sa bejne 2 plus 2
Nxenesi: Bejne 4 hajde hajde bajn 5 ma shume nuk bajne.


Ai; e dashur ti me pelqen

Ajo: hhahahahhahaha

Ai: jam i dashuruar ne ty!

Ajo: Hahahahahahhaa

Ai; Dua te dal me ty?!

Ajo : hahahahahhahaha

AI: te kam blere nje unaze me gur diamanti!

AJo: vertete?

AI : Hhhahahhahahahahah

Lea

Re: Martesat

Ungelesener Beitragvon Lea » So 25. Mär 2012, 16:00

Njeri pyet shokun e vet:
Si eshte gruaja jote ne guzhine?
Ai e shikon shokun e vet dhe i thote: E shemtuar si ne te gjitha dhomat tjera.

Benutzeravatar
hona
Beiträge: 406
Registriert: Do 25. Feb 2010, 20:32

Re: Martesat

Ungelesener Beitragvon hona » Mo 26. Mär 2012, 22:06


Takohen dy gra pas vdekjes.Fillojne te bisedojne.
-E dashur pse vidqe ti-, pyet njera nga grate.
-Po ja vdiqa duke ngrire, isha ne mes te akullit.
-Oh sa keq me vika per ty- thote gruaja e pare.
-S’ka gje thote-, gruaja tjeter -, pas njefare kohe nuk merr vesh gje dhe rashe ne nje gjume te rende.Ashtu vdiqa.Po ti si vdiqe?
-Kisha degjuar se burri me tradheton, ndaj vajta si e terbuar ne shtepi, veçse burrin e gjeta ne divan duke pare tv.Nuk u mjaftova me aq sigurisht kontollova tere shtepine mbare e prape, por nuk gjeta gje dhe me ne fund vdiqa nga stresi.
- Po te kishe kontrolloar dhe frigoriferin mbase mund te ishim te dyja ne boten tjeter tani-, thote gruaja tjeter
Askush të mos lavdërohet se nuk ka armiq, kjo vetëm tregon se ai nuk ka kurrfarë vlere.


Zurück zu „Humori“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast