Thenje per **Martesen**

Thone qe qeshja te zgjat jeten, por edhe rrudhat... :-) ! Le te qeshim sa te mundemi me barcaleta te ndryshme...
Lea

Thenje per **Martesen**

Ungelesener Beitragvon Lea » Fr 9. Mär 2012, 22:53

Të martohesh është njëlloj sikur të shkosh në restorant me shoqërinë.Porosit atë që don,por kur shiqojsh shoqërinë tënde çka han.edhe ti do të doje ta kishë porosinë e atyre.

Lea

Re: Thenje per **Martesen**

Ungelesener Beitragvon Lea » Fr 9. Mär 2012, 22:54

Një djalosh e pyet babain e tij…Sa është kostoja e martesës?....Nuk e dij bir ene jam duke e paguar atë

Lea

Re: Thenje per **Martesen**

Ungelesener Beitragvon Lea » Fr 9. Mär 2012, 22:54

Djaloshi e pyet babain:me sa kam kuptuar unë,në disa vende të Afrikës burri nuk e njeh gruan e tij,deri në ditën e martesës.A është e vërtetë kjo?!
Babai:Kjo ndodh në secilin vend birr,jo vetëm në Afrikë

Lea

Re: Thenje per **Martesen**

Ungelesener Beitragvon Lea » Fr 9. Mär 2012, 22:55

Jeta bashkëshortore është shumë frustruese…Vitin e parë fol burri,ndërsa gruaja ndëgjon. Vitin e dytë fol gruaja,kurse burri është në rolin e dëgjuesit…Vitin e tretë,të dy flasin,ndërsa fqiu ndëgjon

ghahahhaaaaaaaaaahahaha sa interesant kjo :roll:

Lea

Re: Thenje per **Martesen**

Ungelesener Beitragvon Lea » Fr 9. Mär 2012, 22:56

Pas një periudhe të gjatë të martesës gruaja i thotë burrit…Kur u martova une isha shumë e mbushët.Burri ia kthen…po po e dij atë,mirëpo në atë kohë isha i dashuruar tek ti dhe nuk e kisha vërejtur.

Lea

Re: Thenje per **Martesen**

Ungelesener Beitragvon Lea » Fr 9. Mär 2012, 22:56

Kur burri ia çel derën e veturës gruas së tij,bëhu i sigurt se ose veturën e ka të re ose gruan.

Lea

Re: Thenje per **Martesen**

Ungelesener Beitragvon Lea » Fr 9. Mär 2012, 22:57

Eh,burrin tim e kam bë milioner i thotë një grua shoqes së saj. Po si moj,si e bëre,po çka ka qenë burri yt më përpara. Miliarderë i përgjigjet gruaja.

Lea

Re: Thenje per **Martesen**

Ungelesener Beitragvon Lea » Fr 9. Mär 2012, 22:58

Para dhe pas martesës

Para martesës:

Burri:ahhhh.Nuk mundja të prisja.
Gruaja:A dëshiron që të shkoj?
Burri:Jo,as mos tet shkojë ndër mend.
Gruaja:A më don?
Burri:Gjithsesi,gjithmonë kam dashur dhe do të dua.
Gruaja:A më ke tradhëtuar ndonjëherë?
Burri:Jo,po pse po pyet?
Gruaja:A do tmë puthësh?
Burri: çdo herë kur do tmë jepet shansi
Gruaja:A do tmë rahësh?
Burri:Asnjëherë,a je në mend?!
Gruaja:A tet besoj?
Burri:Po
Gruaja:i dashur.

Pas martesës:
Lexo prej poshtë duke shkuar lart.

Lea

Re: Thenje per **Martesen**

Ungelesener Beitragvon Lea » Fr 9. Mär 2012, 23:00

Dhendri

Hyn një djalosh në barnatore dhe e pyet punonjësin:
A keni przrervativ?
Po djalosh sa doni I thote punonjësi?
Një më duhet për momentin.E kështu ai e mer prezervativin dhe I thotë punonjësit.Sonte po shkoj të shtëpia e vajzës që e dua dhe do të njoftohen me prindët e saj.Ajo ka një motër të mirë dhe mendoj se prêt diçka prej mua sonte.E kështu punonjësi ia jep edhe një prezervativ tjetër.Tamam të dalë nga dera e barnatore kthehet dhe I thotë:mirë është tmë japish edhe një,sepse edhe nëna e saj pret diçka prej mua sonte.E mer edhe një prezervativ dhe shkon.

Darka:
Të gjithë janë të ulur në tavolinë dhe luten para hajes.E gjithë familja pas lutjes filluan të darkojnë,ndërsa djaloshi ende luteshte.Vajza e pa se diçka nuk është në rregull dhe i ra me këmbë dhe i tha: Ti asnjëherë nuk më ke treguar se je kaq fetar?
Edhe ti asnjëherë nuk më ke treguar se babai jot punon në barnatore!

FotoModele
Beiträge: 250
Registriert: Sa 30. Jul 2011, 00:01
Wohnort: Germany

Re: Thenje per **Martesen**

Ungelesener Beitragvon FotoModele » Fr 9. Mär 2012, 23:11

Lea hat geschrieben:Dhendri

Hyn një djalosh në barnatore dhe e pyet punonjësin:
A keni przrervativ?
Po djalosh sa doni I thote punonjësi?
Një më duhet për momentin.E kështu ai e mer prezervativin dhe I thotë punonjësit.Sonte po shkoj të shtëpia e vajzës që e dua dhe do të njoftohen me prindët e saj.Ajo ka një motër të mirë dhe mendoj se prêt diçka prej mua sonte.E kështu punonjësi ia jep edhe një prezervativ tjetër.Tamam të dalë nga dera e barnatore kthehet dhe I thotë:mirë është tmë japish edhe një,sepse edhe nëna e saj pret diçka prej mua sonte.E mer edhe një prezervativ dhe shkon.

Darka:
Të gjithë janë të ulur në tavolinë dhe luten para hajes.E gjithë familja pas lutjes filluan të darkojnë,ndërsa djaloshi ende luteshte.Vajza e pa se diçka nuk është në rregull dhe i ra me këmbë dhe i tha: Ti asnjëherë nuk më ke treguar se je kaq fetar?
Edhe ti asnjëherë nuk më ke treguar se babai jot punon në barnatore!

Hhahahahahahahahahahahaha po de mire i paska thane :beee: :beee:
Jam e Tmerrshme si Cunami ,kur te Godas shperthen Vullkani..


Zurück zu „Humori“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast