Te qeshim pak..

Thone qe qeshja te zgjat jeten, por edhe rrudhat... :-) ! Le te qeshim sa te mundemi me barcaleta te ndryshme...
Lejdi
Beiträge: 46
Registriert: So 7. Nov 2010, 14:39

Te qeshim pak..

Ungelesener Beitragvon Lejdi » Mo 8. Nov 2010, 11:46

Humori me pelqen teper e po ashtu me pelqejn dhe barcoletat e ndryshme.. dhe per ate vendosa ketu te hap ket tem dhe te shenoj ndonje barcolet kur dot mundem e ndoshta do tju bej qe te qeshim te gjith.

Nje dit Beni shkon ne shkoll, dhe me vete e merr zogun e tij (papagallin).
Kur arrin ne shkoll mesuesja e pyet Beni pse e ke marr zogun (papagallin) me vete??
Beni i pergjigjet: Mesuese e morra me vete qe ta shpetoj.
Mesuesja e pyet: Po si do e shpetosh, nga do e shpetosh???
Beni i pergjigjet: po ja si isha duke u ber gati per ne shkoll, kur degjova mamin tim duke i then babit, sa te shkoj Beni ne shkoll do ta ha zogun.

Shpresoj qe ju pelqen. :D


"Ne endrra dhe ne dashuri nuk ka gjera te pamundura."
(Janos Arnay)


Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Te qeshim pak..

Ungelesener Beitragvon Altiola » Mi 10. Nov 2010, 02:52

Hahahahaha dhe femijete ngrate qe si kuptojne do gjera hahahhahahahahha e mmire ishte
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

Lejdi
Beiträge: 46
Registriert: So 7. Nov 2010, 14:39

Re: Te qeshim pak..

Ungelesener Beitragvon Lejdi » Mi 10. Nov 2010, 09:52

Shkon nje dit nxensi te shkolla dhe e pyet mesuesen.
Mesuese a mundt tu pyes dicka??
Po i thot mesuesja.
Nxensi: Mesuese a ka zemra kemb, dhe a i hapen kembet asaj???
Mesuesja e habitur i tuot: ceshte kjo pyetje kshu, nga e degjove ket pyetje.
Nxensi: Po ja cdo nat e degjoj babin duke then zemer zemer hapi kembet. :beee:


"Ne endrra dhe ne dashuri nuk ka gjera te pamundura."
(Janos Arnay)


Lejdi
Beiträge: 46
Registriert: So 7. Nov 2010, 14:39

Re: Te qeshim pak..

Ungelesener Beitragvon Lejdi » Mo 15. Nov 2010, 00:19


Nje hoxhe per gjdo dite shkonte me biciklete ne gjami.
por nje polic,donte gjithsesi me denu hoxhen,por hoxha kurr nuk bante gabime.
nje dite polici vedosi me ndal hoxhen dhe me dvete,pse nuk po gabon kurre?
-polici,baba hoxh po du me te denu por ti kurr nuk po gabon ne kumonikacion.
-hoxha,biri im une e kam allahun me veti.
-polici,qkaaaaaaaa,ti me allahun ne biciklete.dy persona.20 euro denim.


"Ne endrra dhe ne dashuri nuk ka gjera te pamundura."
(Janos Arnay)


Lea

Re: Te qeshim pak..

Ungelesener Beitragvon Lea » Fr 19. Nov 2010, 13:20

fruti hat geschrieben:Hasa me gruan e vet Faten dhe Hysa.
Hasa mere pare borxhe neper njerez dhe ma askush nuk i jepte...
Beri nji plane me Faten edhe e hapen nji parull se po shkon Hasa ne gjermani direkt ne pune....
Shkoi Hasa rte Hysa i kerkoi 2.000 copa...Hysa tu mendua se nji dite do ta therret edhe ket ne Gjurmuni ia dha pa i bo fjale.....
Hasa drejt e ne tavan, blejten mish te terun diten rrijke ne tavan naten me Faten tregojshin Vica
Nji dite hysa erdhe te shtepija e hases dhe Fata doli edhe i tha hajde ne caffe...Mirpo hysa nervoze i donte Leket ( por edhe Faten e kishte merak ) i tha nese nuk mi jepni paret edghe nji jave do te ju mare traktorin....
Hasa e kishte bo nji vrim ( Nji bire ) per me shikua kush po vjen e kush po shkon...java kaloi shpejt edhe hysa erdhi te dera...kesaj rradhe nuk priti me lute shume Fata hyri mbrenda edhe po pijn caffe....Tu e prek kapak ( bre No e pisit ) nxehet situata edhe Hysa i poshter Ti Kcen Fates edhe fata ""Jangen " ( Turqishte meraklike ne sex ) dhe nuk e dinte se Hasa po e vezhgon...
Kur hasa tha me ze te ulte ::: O Hyse bre ta kam qi ate NANE sa te vije prej Gjermonije...


hahahahahahhhhhhhhhahahaa paska me mbyt sa te kthehet nga Gjermay( Tavan) hahahhahahahhahahaa :respekt:
shum ishte i mire ky vic shum shummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Lejdi
Beiträge: 46
Registriert: So 7. Nov 2010, 14:39

Re: Te qeshim pak..

Ungelesener Beitragvon Lejdi » Fr 19. Nov 2010, 22:09


Hoxha po mbante fjalim para fshatit dhe po u thoshte fshatareve qe nuk duhet te pinin raki dhe as duhan sepse nuk e
lejonte feja islame. Kur aty nga fundi ngrihet nje djal i vogel dhe i thote:
O hoxhe, po une te pashe ty dje duke pire cigare...
Nuk ka mundesi - i thote hoxha, - Vetem po te kem qene tap dhe s'kam ditur se cka bej..


"Ne endrra dhe ne dashuri nuk ka gjera te pamundura."
(Janos Arnay)


Lejdi
Beiträge: 46
Registriert: So 7. Nov 2010, 14:39

Re: Te qeshim pak..

Ungelesener Beitragvon Lejdi » Do 2. Dez 2010, 23:16


Nje dit nje plak niset per te shkuar me i vizitu varrezat. Del nga shtepia dhe arrin diku ne qytet tek samaforat dhe aty e harron me nga duhet te shkoje. Paprit tek samaforet takon nje polic dhe e pyet plaka: Me falni dini gje se si mund te shkoj tek varrezat?
Polici i pergjigjet: Po sigurisht! Futu ne te kuqe."Ne endrra dhe ne dashuri nuk ka gjera te pamundura."
(Janos Arnay)


Antipatrea
Beiträge: 294
Registriert: So 26. Sep 2010, 20:22

Re: Te qeshim pak..

Ungelesener Beitragvon Antipatrea » Fr 3. Dez 2010, 07:55

Haha hahhaahhh për të qeshur qenka A Lejdi :roll:
Haha
Respect! :roll:


Zurück zu „Humori“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast