Futja kot !

Thone qe qeshja te zgjat jeten, por edhe rrudhat... :-) ! Le te qeshim sa te mundemi me barcaleta te ndryshme...
Antipatrea
Beiträge: 294
Registriert: So 26. Sep 2010, 20:22

Futja kot !

Ungelesener Beitragvon Antipatrea » Mi 13. Okt 2010, 17:07

Këtu shënoni dic që ju vjen nga mendja për Forumin dhe Letërshkruesit ! :roll:

Unë : do Filloj kështu !

Me tregu se jeni në qeveri
e ke hap kyt tem të re ti
vedit sherr ti i ke hap
se me mu smundesh mu kap?!

skam nevoj me u fut vet
të filloj interin pë r më lehtë
un me të kapem për xejme
hapi syt të bëjmë Temë !

tesh 3 ore ti rrin tuj virr
me zor njerëzit je tuj i thirr
ejani shpejtë te tema jema
24 ore këtu jemi

tani që më thirre këtu ti mua
kurr nga facja skam për t'largua!
shumë i mirë në mbrojtje je
se për sulm lindi kush lindi!


Respect !(Mendohu dic dhe shëno dhe ti (Ai/ajo)

Zurück zu „Humori“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast