Dy bjonde ne nje krevat

Thone qe qeshja te zgjat jeten, por edhe rrudhat... :-) ! Le te qeshim sa te mundemi me barcaleta te ndryshme...
Benutzeravatar
A - Siimpatikuu.!
Beiträge: 24
Registriert: Mi 9. Jun 2010, 02:23

Dy bjonde ne nje krevat

Ungelesener Beitragvon A - Siimpatikuu.! » Di 15. Jun 2010, 01:53

Dy bjonde ne nje krevat
Dy bjonde ishin shtrire ne nje krevat. Shtynin njera-tjetren ngaqe ishte vendi pak i ngushte. Bie njera nga krevati dhe i thote kjo tjetra: Hajde tash ne krevat se u liru pak vend.
:shuplak: :shuplak: :shuplak:

Zurück zu „Humori“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast