QESH E NGJESH

Thone qe qeshja te zgjat jeten, por edhe rrudhat... :-) ! Le te qeshim sa te mundemi me barcaleta te ndryshme...
Princi
Beiträge: 936
Registriert: Mo 26. Apr 2010, 20:20

QESH E NGJESH

Ungelesener Beitragvon Princi » Mo 31. Mai 2010, 22:56

U RREZUA NJE AEROPLAN NE DETI VETEM NJERI SHPETOJ. NE NJE UJDHES I VETMUAR, MENDOI ME VETEN: PASI QE TE GJITHE VDIQEN VETEM UNE SHPETOVA, NUK ME KA ARDHUR KOHA ENDE. DO TE ME NDIHMOJ ZOTI EDHE NGA KJO UJDHES TE LARGOHEM. DUKE U RREZITUR SHEF NJE AEROPLAN POR NUK LEVIZ HIQ, DUKE MENDUAR SE ZOTI DO TE ME NDIHMOJ. TE NESERMEN SHEF NJE HELIKOPTER POR PRAP NUK LEVIZ DUKE MENDUAR ZOTI DO TE ME NDIHMOJ. PAS CA DITE SHEF NJE ANIJE DUKE KALUAR ATY AFER POR PRAP NUK LEVIZ DUKE MENDUAR ZOTI DO TE ME NDIHMOJ. PAS CA DITE VDES NGA URIA, DHE KUR DEL PARA ZOTI E PYET? OOOO ZOT PSE NUK ME LE TE VDES ME ATA TJERET NE AEROPLAN PASI QE NUK ME NDIHMOVE ME IKE NGA UJDHESA. ZOTI I THA: UNE TA QOVA NJE AEROPLAN, NJE HELIKOPTER DHE NJE ANIJE E TI VETEM DOREN NUK E QOVE ME JU TREGUAR KU JE...QKA ME TE NDIHMUAR ME SHUME...
Te jesh Musliman i Devotshem! Nuk je i mbrapambetur, por shume ***PERPARIMTAR***

Zurück zu „Humori“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast