shabani edhe edita

Thone qe qeshja te zgjat jeten, por edhe rrudhat... :-) ! Le te qeshim sa te mundemi me barcaleta te ndryshme...
Benutzeravatar
hona
Beiträge: 406
Registriert: Do 25. Feb 2010, 20:32

shabani edhe edita

Ungelesener Beitragvon hona » Sa 27. Mär 2010, 19:31

Nje dit shabani duke folur ne forum me nje vajz dhe e lojn mu taku ne nje lokal te nesermen takohen te lokalu ku ata e kishin caktuar edhe po e pret shabani ate vajzen hyn vajza dhe po afrohet te shabani i cili po i prezentohet vajzes - shabani
"vajza po ja kthen -edita,
Shabani: e dite leshin masi tkallxova une.
Askush të mos lavdërohet se nuk ka armiq, kjo vetëm tregon se ai nuk ka kurrfarë vlere.

Zurück zu „Humori“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast