SmS Humoristike Per Dashuri...

Thone qe qeshja te zgjat jeten, por edhe rrudhat... :-) ! Le te qeshim sa te mundemi me barcaleta te ndryshme...
Benutzeravatar
pejonG
Beiträge: 455
Registriert: Do 3. Sep 2009, 16:47
Wohnort: Peja
Kontaktdaten:

SmS Humoristike Per Dashuri...

Ungelesener Beitragvon pejonG » Sa 10. Okt 2009, 17:17

70% e din qe te dua
80% e din se smund te jetoj pa ty
90% e din se smund te jetojm te ndar
100% po te genjej o budall . . .:DTy tu thaft dora që nuk po më shkrun,
naten e dasmes ti u bofsh hor,
diten e dasmes raft një metër bor tu nalt rryma 24 orë.E di ,e dashur , po kaloja prane nje dyqani
dhe vura re dicka qe ty te mungon ,
vendosa te ta blija ,
hyra brenda por kasapi me tha
-Me vjen keq por trute jane mbaruar !!!Ne mbremje nuk ha
sepse mendjen e kam tek ti
pastaj gjumi sme ze
sepse kam uri...!Kesh ni dit ne kopsht zoologjik,
20 euro i dhash me pa Luaneshen,
50 euro i dhash me pa Tigrin,
ikisha dhan edhe 1000 Euro
veq me pa qit Majmunesh qe pe lexon ket Sms...Vala 900,personin qe keni kerkuar
shume e keni nervozuar
sepse mesazhe moti nuk i keni derguar
nese edhe kesaj here nuk i dergoni
edhe me teper do ta nervozoni...1000 veta jan tu nejt,
100 jan tu punu,
10 jan tu mesu,
5 internetin tu e shfletu, dhe
1 budall/ic qe po lexon ket sms...
Ruju Se Po Vjen Gjeli 1 Pistole Mrrin Te Beli Mos Tju Shoh Se Po Ju Shkeli Kur Tvi Une Dridhet Temeli . . .

Zurück zu „Humori“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast