sheqeri....!

Thone qe qeshja te zgjat jeten, por edhe rrudhat... :-) ! Le te qeshim sa te mundemi me barcaleta te ndryshme...
Lea

sheqeri....!

Ungelesener Beitragvon Lea » Do 25. Dez 2008, 01:10

Sheqerii!!!

Ne nje periudhe krize sheqeri, patrulla e policise ndaloi nje kalimtar te hipur mbi karroce te ngarkuar.
- Dokumentat! - i tha njeri prej policeve. Kalimtari germoi neper xhepa dhe gjeti vetem pergjigjen e analizave te urines.
Polici, pasi e lexoi letren ku shkruhej, Albumine nuk ka, sheqer nuk ka...
Polici tha: - Domethene sheqer nuk paske? Kalo!

Lea

Ungelesener Beitragvon Lea » Do 25. Dez 2008, 01:12

I dehuri!

Një i dehur kthehet nga kafiteria dhe mundohet që të hapë derën me çelës por as sesi nuk mundet.

E vëren kojshiu i tijë dhe afrohet që ti ndihmoj:
Fqiu: Kojshi a të ndihmoj që të hapësh derën?

I dehuri: Jo kojshi , nuk ka nevojë , por vetëm mbaje derën që të mos lëvizë se e qeli vetë!

Lea

Ungelesener Beitragvon Lea » Do 25. Dez 2008, 01:13

Pinguinet me syze

Nje polic shef njerin qe po ngiste nje kamion te mbushur me pinguina mbrapa. E ndalon dhe i thote:
- Ku shkon me gjithe keta pinguina ti ? Coji ne kopsht zologjik.
Te nesermen polici duke drejtuar trafikun dhef prap kte tipin me kamionin plot me pinguina dhe secilit i kishte vene syze. E ndalon prap dhe i thote:
- Or ti nuk te thashe ti coje ne kopsht zologjik dje ?
- I cova mor shef - pergjigjet shoferi. - Sot po i coj ne plazh

Lea

Ungelesener Beitragvon Lea » Do 25. Dez 2008, 01:15

Qytetari ne vija te bardha

Nje polic ndalon nje qytetar tek Sheshi Skenderbej, dhe i thote Je i
denuar me 500 leke gjobe se po kalon
jo tek vijat e bardha, e ku banoni juve zotri? Nga malcija jam, po me qe qenke prej malesie po ta fal, por do te le nje detyre! Qe kur te shkosh ne malsi tu thuajsh atyre tjereve qe kur tevijne ne Tirane te kalojne tek vijat e bardha se per ndryshe do ti gjobis
Dakort thote malsori: Po ku ti gjej tjeret ato jane veshur te gjithe police dhe kane bere bunkere pa leje ne zonen informale.

Lea

Ungelesener Beitragvon Lea » Do 25. Dez 2008, 01:18

Dashuria e vajzës së shahistit

Një djalosh i bëhet monoton një vajze duke e ndalur shpesh.

Një ditë ndalet vajza dhe:

VAJZA : Nuk bënë që ne të dy të jemi bashk !
DJALI : Përse ?
VAJZA : Sepse kam babin shahist .
DJALI: Ani çka ka të bëjë këtu dashuria me shahist.
VAJZA: Ka të bëjë sepse ai kurrë nuk e jep mbretëreshën për kali.

Antipatrea
Beiträge: 294
Registriert: So 26. Sep 2010, 20:22

Re: sheqeri....!

Ungelesener Beitragvon Antipatrea » Fr 3. Dez 2010, 07:57

Haha Haha Mbretëreshën për kali ?! :roll:

ewa ! :beee:

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re:

Ungelesener Beitragvon Altiola » Sa 4. Dez 2010, 10:58

Lea hat geschrieben:Dashuria e vajzës së shahistit

Një djalosh i bëhet monoton një vajze duke e ndalur shpesh.

Një ditë ndalet vajza dhe:

VAJZA : Nuk bënë që ne të dy të jemi bashk !
DJALI : Përse ?
VAJZA : Sepse kam babin shahist .
DJALI: Ani çka ka të bëjë këtu dashuria me shahist.
VAJZA: Ka të bëjë sepse ai kurrë nuk e jep mbretëreshën për kali.

Hahahahahahahahahahaha Leaaaaaa boll mire i paska tregu kjo Vajza hahahahahahahahahah eh ty sdi qka te koft po humoriste je ber ne kohen e fundit
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

Lea

Re: sheqeri....!

Ungelesener Beitragvon Lea » Mo 13. Dez 2010, 15:00

Del plaka per me ble ne pazar dhe aty afer kishte qellu nje ordinanc gjinekologjike dhe kishte tollovi,afrohet dhe pyet se qfar esht qe po presin,nje grua aty i thot se po presin per sheqer,plaka;uu sheqer,futet ne radh.
Kur i vjen radha,mjeku po e pyet;A hala po po ta kona,po e han a none.
Jo me nonen nuk e ha po e maj ne goj(tu mendu per sheqer plaka).

XANXI

Re: sheqeri....!

Ungelesener Beitragvon XANXI » Sa 15. Jan 2011, 01:10

ahuauhauhahuuahauha pe majka plaka mir ahahuahuahu valla je fshi lea krejt edhe ti ki nevoj per naj ????? ahuahuahuahuahuahuahu pushim dimror mendova se ti i merr fjalt rikferc ahuahuahahuhuauauah sje normal ti jo e kom dit qe ke shllajfit po qe je ba dej ne ekt dit sma ka marr menja nime a e din te shpija qe je qeshtu ti!!! ahuaahuahuhua pak hajgare se tybe boll e meqme je a ban me ma dhan qat recept bre se shum budall jam spo kthjellna hiq diqka veq rikferc jam ka shkoj para hiq allahile kallxom se spo muj hiq mu ba i mequm ahuauhahuuahuahahu tyttttttttttttttt ntm se boll te shkruva qy aahahuahuahuahuahu kuku qka asht ka mkeshet se din ti diqka po asht flliqt me kallxue ktu ahuahuahuahuhauahuahu u rrupsha pasha buken hajt qur ntm :beee: :beee: :beee: :beee:

Lea

Re: sheqeri....!

Ungelesener Beitragvon Lea » Sa 15. Jan 2011, 16:10

xanxi hat geschrieben:ahuauhauhahuuahauha pe majka plaka mir ahahuahuahu valla je fshi lea krejt edhe ti ki nevoj per naj ????? ahuahuahuahuahuahuahu pushim dimror mendova se ti i merr fjalt rikferc ahuahuahahuhuauauah sje normal ti jo e kom dit qe ke shllajfit po qe je ba dej ne ekt dit sma ka marr menja nime a e din te shpija qe je qeshtu ti!!! ahuaahuahuhua pak hajgare se tybe boll e meqme je a ban me ma dhan qat recept bre se shum budall jam spo kthjellna hiq diqka veq rikferc jam ka shkoj para hiq allahile kallxom se spo muj hiq mu ba i mequm ahuauhahuuahuahahu tyttttttttttttttt ntm se boll te shkruva qy aahahuahuahuahuahu kuku qka asht ka mkeshet se din ti diqka po asht flliqt me kallxue ktu ahuahuahuahuhauahuahu u rrupsha pasha buken hajt qur ntm :beee: :beee: :beee: :beee:hahahhahaha kuku qka je i meqem ti mos vet veq po e hup rrugen ka njehr nime ne rikverc po shkon e pa dje qysh shkove hahahahahahahaahah ncncncncn ,po be xanxi plaka e ngrat ska dhom me honger e len ne goj qaty mu shkri deri te shkrihet ,gjunahit te rijt kan faj qe e kan shti ne rend me prit hahahahahahaha ajo mendo qe po prit per sheqer :beee:

XANXI

Re: sheqeri....!

Ungelesener Beitragvon XANXI » Sa 15. Jan 2011, 23:25

huahuauhahuahuahu plak po plak ajo rrin em qat ymyt qy ahuahuhuahua edhe mos em thuj i mequm se nana nuk qet ne tok edhe ni qisi budalle qka me ba ahuauhahuahuahuahuuahah budall i kulturum jam une budalla e ka te madh ???(Respektin) ahuahuuahahuahuahuuah lea nime sum kallxove qka po han qy ???? hajt tash se sum ka met kun me hije qy ahahauhauhauhuahuauah po rri ne qet rikfercin tem ku jam :beee: :beee:

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: sheqeri....!

Ungelesener Beitragvon Altiola » Mo 18. Apr 2011, 10:43

Lea hat geschrieben:Del plaka per me ble ne pazar dhe aty afer kishte qellu nje ordinanc gjinekologjike dhe kishte tollovi,afrohet dhe pyet se qfar esht qe po presin,nje grua aty i thot se po presin per sheqer,plaka;uu sheqer,futet ne radh.
Kur i vjen radha,mjeku po e pyet;A hala po po ta kona,po e han a none.
Jo me nonen nuk e ha po e maj ne goj(tu mendu per sheqer plaka).


Gagagagagagagagagaga Lea plaka e gjore hahahahaha keshtu kur nuk ta rrok kajher kahre behesh hahahahahahahahahahha
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

Viisii_ger
Beiträge: 305
Registriert: Do 11. Mär 2010, 02:05
Wohnort: Frankfurt.am.Main

Re: sheqeri....!

Ungelesener Beitragvon Viisii_ger » So 21. Aug 2011, 01:44

Amerikani thot : Ne i kemi femrat ma tbukra ne Bote !
Italiani thot : Ne i kemi Hotelet ma t'mir ane Bote !
Gjermani thot : Ne e kemi ushtrine me te forte ne Bote !
Japani thot : Krejt cka behet ne bote shkruhet te libri jone !
SHqiptari thot : Un i mar femrat e Amerikanit, flej ne hotel te italianit, me ruan ushtria e Gjermanit dhe nese nuk besoni ,shikoni te libri Japanit. :gezuar: :lol:
Perkrahe Nje Vajze Me Vlera..Kudo Qe Te Shkosh Do Jesh Krenar
Viisii_Ger.&.HoneyGirl

XANXI

Re: sheqeri....!

Ungelesener Beitragvon XANXI » Fr 23. Sep 2011, 16:15

:puthje: :puthje: ??? kom harru me kisirat ahahuauhahuahuuahhua :beee: :beee: :beee: :beee:

Mixha_Bib
Beiträge: 13
Registriert: Sa 28. Jan 2012, 03:03

Re: sheqeri....!

Ungelesener Beitragvon Mixha_Bib » Sa 28. Jan 2012, 04:12

GAGAGAGAGAGGAGAGAGAGAGAGAGAGAGGAGAGAGAGA
GAGAGAGAGGAGAGAGAGAGAGGA LUNI ME PLEQ LUNI SKENI FAJ SE KENI ME ARDH ENE JU NE VJET TONA AS NE GOJ SKENI ME MUJT ME MAJT E MOS TE FOLMI ME HANGER

Lea

Re: sheqeri....!

Ungelesener Beitragvon Lea » Fr 9. Mär 2012, 22:36

Burri im i dashur, më duket që më ke dashur më shumë kur kemi kaluar bashkë, para se të martoheshim.
Burri ia kthen:
E dashur, ti e di mirë që unë nuk i dua gratë e martuara

Lea

Re: sheqeri....!

Ungelesener Beitragvon Lea » Fr 9. Mär 2012, 22:39

Takohen dy budalla
Njeri i thote:Dje te pash ne enderr
Ia kthen tjetri:
Mos rej sepse un nuk te kam pare.


Zurück zu „Humori“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast