pse ka ra shi me shum ne oborr te kojshies

Thone qe qeshja te zgjat jeten, por edhe rrudhat... :-) ! Le te qeshim sa te mundemi me barcaleta te ndryshme...
kosovarja_1
Beiträge: 4
Registriert: Fr 19. Dez 2008, 18:08
Wohnort: ks

pse ka ra shi me shum ne oborr te kojshies

Ungelesener Beitragvon kosovarja_1 » Mo 22. Dez 2008, 23:43

po i thot kojshia kojshies a e pa qe pram ra shi me shum ne oborr tanin se ne oborr temin,kojshia po ja kthen nuk eshet e mundur ne dy na ndan vetem muri keshtu qe nuk ka mundesi me ra shi me shum ne oborr timin.kojshia prap po ja kthen po e vertet qe veq muri na ndan po ne oborr tanin ka ra me shum shi se oborri yt eshet nje ekterr kurse oborri im eshet vetem dhjet ari
duhet me i pas frig ALLAHUT

barutyyy
Beiträge: 3
Registriert: Do 22. Apr 2010, 17:05

Re: pse ka ra shi me shum ne oborr te kojshies

Ungelesener Beitragvon barutyyy » Fr 23. Apr 2010, 15:53

hahaahah um pelqej shummm...... Met-Mira,

Been
Beiträge: 21
Registriert: Mo 26. Apr 2010, 13:21

Re: pse ka ra shi me shum ne oborr te kojshies

Ungelesener Beitragvon Been » Mo 24. Mai 2010, 02:24

KOJSHIA E KA OBORRIN ME TE MADH

Benutzeravatar
Anatolia
Beiträge: 45
Registriert: Mi 2. Jun 2010, 17:54
Wohnort: Ne Naten e qet duke te shikuar si yll qe shkelqen engjulli im

Re: pse ka ra shi me shum ne oborr te kojshies

Ungelesener Beitragvon Anatolia » Do 10. Jun 2010, 15:32

Gjithë njeriu shef mëshum ne kojshi sa në shtepin e vet :shuplak:

:lol:

Benutzeravatar
A - Siimpatikuu.!
Beiträge: 24
Registriert: Mi 9. Jun 2010, 02:23

Re: pse ka ra shi me shum ne oborr te kojshies

Ungelesener Beitragvon A - Siimpatikuu.! » Sa 12. Jun 2010, 18:48

Mundet me ndodh edhe e kunderta, ndoshta kojshije tjeter e ka pas oborrin me Kanalizim dhe ka hec ujt suu vrejt, e kojshija tjeter s`ka pas kanalizim hic dhe ika met ujt ne oborr.... :shuplak: :respekt: :gezuar: :puthje:


Zurück zu „Humori“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast