Ju intereson e kaluara e partnerit/es?

Njeriu, ambienti ku jeton, shoqeria, problemet shoqerore... etj. Ketu do te gjeni gjitheqka qe ka te beje me jeten dhe problemet e saj: keshilla, sugjerime, opinione te ndryshme, te kunderta, te perbashketa etj...
A GJELOZJA

Ju intereson e kaluara e partnerit/es?

Ungelesener Beitragvon A GJELOZJA » Mo 4. Okt 2010, 10:34

Ju intereson e kaluara e partnerit/es?
:respekt:

Benutzeravatar
ARTA22
Beiträge: 1000
Registriert: Di 6. Apr 2010, 15:51
Wohnort: Mk

Re: Ju intereson e kaluara e partnerit/es?

Ungelesener Beitragvon ARTA22 » Mo 4. Okt 2010, 12:17

Sme intereson qka ka ber me par po me intereson ne te ardhmen se qafr dote bej aj patner' im apo aj prson' ki ishte mendimi im :respekt: A GELOZJA
Allah Te Falem Ty...!

merita-34
Beiträge: 847
Registriert: Mi 10. Feb 2010, 02:30
Wohnort: sverige.KRISTIANSTAD

Re: Ju intereson e kaluara e partnerit/es?

Ungelesener Beitragvon merita-34 » Mo 4. Okt 2010, 13:20

po edhe shum.se tana ja qakati kryt gjith. :evil: oooooooooooffffffffffff.sitma prish tymin ithem baju se tishe kan imir tkish majt ajo ish e sum kishe ra mu ne dor. :beee: :beee:

dardan
Beiträge: 181
Registriert: Sa 30. Jul 2011, 18:52

Re: Ju intereson e kaluara e partnerit/es?

Ungelesener Beitragvon dardan » Fr 13. Jun 2014, 09:10

Po qe ska shum te kaluara :? .


Zurück zu „Diskutime të lira shoqërore“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 3 Gäste