urime ditelindja adelina

Ne kete Zone mundeni te uroni shokut,shoqes :Ditelindjen .fejesen.martesen...
Benutzeravatar
Adelina
Beiträge: 2605
Registriert: Mo 6. Okt 2008, 23:18
Wohnort: St...Germany .

Re: urime ditelindja adelina

Ungelesener Beitragvon Adelina » Di 3. Mai 2011, 16:21

Jo , jo nuk eshte von kurree , flm shume nga Ty qe gjete kohe dhe me urove ...
Locka sa here shenoi me Ty ndjej knacesi thelle ne shpirtin time , e mua me duhet te flm shume per knacesite qe Ty mi dhuron..

Te pershendes shume shume edhe per Ty locka te gjitha te mirat .
A Girl kalo bukur shume . :ohoh: :puthje:


   :lotet: Es tut so weh wenn man den Menschen verliert den man am meisten liebt.....:lotet:

syziu_mitro
Beiträge: 1101
Registriert: So 22. Mär 2009, 20:36
Wohnort: mitrovice

Re: urime ditelindja adelina

Ungelesener Beitragvon syziu_mitro » Do 26. Apr 2012, 00:54

Adelina urime ditelindja i gezofsh edhe shume vitje tjera te lumtura , ju dergoj shume pershendetje dhe ju uroj shume suksese , tkam mike per qefi :respekt: :respekt: :respekt:
Love is nothing, to love is something, but to love and be loved is everything

dardan
Beiträge: 181
Registriert: Sa 30. Jul 2011, 18:52

Re: urime ditelindja adelina

Ungelesener Beitragvon dardan » Do 26. Apr 2012, 04:56

´´Urime ditelindjen Adelina´´ :gezuar: :gezuar: :gezuar:
pritsh edhe 100 tjera me fat dhe lumturi :ohoh: :hallo: :gezuar:

Albana
Beiträge: 88
Registriert: Sa 14. Apr 2012, 15:32

Re: urime ditelindja adelina

Ungelesener Beitragvon Albana » Do 26. Apr 2012, 09:43

Urime Ditlindjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Rrushe
I Gzofsh edhe shummmm e shum tjera te Lumturaaaaaa :zemra:

Adelinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :puthje: :pu

:ohoh: :gezuar: :gezuar: :gezuar:

JinBim
Beiträge: 4212
Registriert: Di 9. Dez 2008, 02:12
Wohnort: De

Re: urime ditelindja adelina

Ungelesener Beitragvon JinBim » Di 26. Apr 2016, 19:15

Pershendetje Adelina,

Urime ditelindjen . I gezofsh edhe shume tjera te lumtura . Te uroj shendet , fat dhe uroj qe qdo deshire e ytja te plotsohet .

Benutzeravatar
Adelina
Beiträge: 2605
Registriert: Mo 6. Okt 2008, 23:18
Wohnort: St...Germany .

Re: urime ditelindja adelina

Ungelesener Beitragvon Adelina » Di 26. Apr 2016, 22:06

Faleminderit shume shume JinBim .


Te pershendes nga Zemra , dhe uroi te gjitha te mirat edhe per Ty ,dhe Njerzit e Tu qe ke pran . :) ;)
   :lotet: Es tut so weh wenn man den Menschen verliert den man am meisten liebt.....:lotet:

JinBim
Beiträge: 4212
Registriert: Di 9. Dez 2008, 02:12
Wohnort: De

Re: urime ditelindja adelina

Ungelesener Beitragvon JinBim » Mi 26. Apr 2017, 18:37

Pershendetje e gzumja Lina ,
me nje perqafim te ngroht te uroj Ditelindjen . Mpuqqqqqqqq.
Te deshiroj shendet edhe lutem qe qdo deshire qe ke te arrij tek ty e te plotsohet.
Gzushme e edhe shume te tjera te lumtura.
Mire u pafshim ;)

Benutzeravatar
Adelina
Beiträge: 2605
Registriert: Mo 6. Okt 2008, 23:18
Wohnort: St...Germany .

Re: urime ditelindja adelina

Ungelesener Beitragvon Adelina » Mi 26. Apr 2017, 19:00

Pershendetje gjithashtu JinBim .
Faleminderit shume per kohen dhe urimet e Tua .
Jame Femera me e pasura ne Bot !
Sps te kam Ty ,Ty dhe me te dashurit e mi :) .
Mire u takofshemi ,klm shume . :puthje:
   :lotet: Es tut so weh wenn man den Menschen verliert den man am meisten liebt.....:lotet:

JinBim
Beiträge: 4212
Registriert: Di 9. Dez 2008, 02:12
Wohnort: De

Re: urime ditelindja adelina

Ungelesener Beitragvon JinBim » Do 26. Apr 2018, 12:39

Adelina ,
Urime i gzofsh edhe shume tjera te lumtura e te shendetshme . Te perqafoj perzemersisht . Gzuar.

Benutzeravatar
Adelina
Beiträge: 2605
Registriert: Mo 6. Okt 2008, 23:18
Wohnort: St...Germany .

Re: urime ditelindja adelina

Ungelesener Beitragvon Adelina » Do 24. Mai 2018, 19:37

Faleminderit shume JinBim.
Te persh... nga Zemera .
:hallo: :gezuar:
   :lotet: Es tut so weh wenn man den Menschen verliert den man am meisten liebt.....:lotet:


Zurück zu „Urimet per ditelindje ,martes, fejes.....“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast