HYMNI I "KOSOVES"humor

Diskutoni rreth pavarsise se Kosoves. Hapni tema te reja rreth pavaresise se Kosoves dhe si do ta ndryshoje pavaresia jeten ne Kosove?
A-VIISII-GER
Beiträge: 739
Registriert: So 11. Apr 2010, 04:34
Wohnort: münchen&frankfurt.a.main

HYMNI I "KOSOVES"humor

Ungelesener Beitragvon A-VIISII-GER » Di 27. Apr 2010, 02:26

Rreth korrupcionit te përbashkuar,
Me një dëshirë e një qëllim,
Të gjithë atje duke u betuar,
Të vjedhim Kosoven pa mëshirë


Nga korrupcioni veq ai largohet,
Që është lindur tradhëtor,
Kush është burrë nuk frikohet,
Por vjedhë, por vjedhë si një shenjtor


Në dorë paret do t'i mbajmë,
Të mbrojmë vetveten nga çdo kënd.
Të drejtat tona ne s'i ndajmë,
Këtu njerzit e ndershem nuk kanë vend


Se Peterseni tha me gojë të vetë,
Që korrupcioni këtu ka vend,
Por Kosova do të na rrojë,
Për të, për të luftojmë dhe ne.


Trim, burrë quhet dhe nderohet,
Korrupcionit kush iu bë theror;
Për jetë ai do të kujtohet,
Që vjedhë, dhe vjedhë si një shenjtor.
:lol: :lol: :!: :lol: :lol: :lol:
♥ღ♥ ♥ღ♥кυя ∂ιкυѕн тα ρєямєи ємяιи тєм тι кι мє тнσи QyYy ємяι ι ѕιмραтιѕ тєм ♥ღ♥ ♥


http://www.youtube.com/watch?v=enbc6nAzJ6Q&feature=related

Zurück zu „Pavarsija e Kosoves“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast