Interviste per Altiola

Mund te beni intervist me ndonje antar/e ,Pyetje per qfar ju interesone...
Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon Altiola » Do 16. Dez 2010, 13:34

Edii hat geschrieben:prsh altiola kam nje pytje per ju.


cili eshte specjaliteti qe e preferoni ma shum, edhe adin vete te pergaditesh edhe na trego si behet :?:
te prsh altiola :respekt: :respekt: :respekt: per ju.

Edi ka shume qe i preferoj por me se shumti sarmet dhe dollmat apo specat e mbushur dhe paqat i du shume dhe keto qe iceka paqen asnjiher se kam pregadit vet po motra gjithe i ben vetem edi si behen e qe po te tregoj per sarmet se thua se sdin hehehehehe dajo

sarmet behen keshtu:
Grin 3 apo 4 qepe i qet ne nje tengjere i shton dhe vaj,, pastaj i len deri sa te skuqen pak qepet, tani merr mishin e bluar e pastron pak edhe ia shton tek qepet,, dhe i len pak te zihen aty me qep pastaj merr orizin pastron,, dhe ia shton aty tek mishi dhe qepet ,pastaj pak biber te zi pak aroma qe jane i shton,, dhe petersilien dhe keto i perzien te gjitha deri sa te zihen ,tani i hjek nga shpoereti,, dhe i merr lakrat...
Ben edhe lakra keshtu te gjalla por me te mira behen me lakra te rasojit ,, dhe pastaj i dan flekrat e lakres nga pak e qet hargjin e ber dhe i ben gogla,normal se i pshtjell te gjitha dhe pastaj i qet ne tengjere dhe deri sa te zihen ,,pastaj mbas zierjes e merr nji tepsi dhe e merr nji pjate e qet pak vaj dhe biber te kuq,, dhe xhdo gogel e rendit ne tepsi dhe e lyen me vaj dhe me biberin e kuq qe eshte i ber dhe i fut ne furr deri sa te rreshken pak dhe pastaj i servon hmmm kjo te kenaq kjo shkon me nji sallate te lehte
Edi provo dhe ti se kjo te kenaqe
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon Altiola » Do 16. Dez 2010, 13:41

AngelGirl hat geschrieben:Pershendetje !!!

Do te falnit te pafalshmen...?

Thuaj dicka qe ketu ne forum s'e ke thene kurre.

Cila eshte Arritja e juaj me e madhe?


Endrra e juaj e parealizuar kurre?
:respekt: :!:
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

edii
Beiträge: 209
Registriert: So 28. Feb 2010, 20:35

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon edii » Do 16. Dez 2010, 16:33

ALTIOLA hat geschrieben:
Edii hat geschrieben:prsh altiola kam nje pytje per ju.


cili eshte specjaliteti qe e preferoni ma shum, edhe adin vete te pergaditesh edhe na trego si behet :?:
te prsh altiola :respekt: :respekt: :respekt: per ju.

Edi ka shume qe i preferoj por me se shumti sarmet dhe dollmat apo specat e mbushur dhe paqat i du shume dhe keto qe iceka paqen asnjiher se kam pregadit vet po motra gjithe i ben vetem edi si behen e qe po te tregoj per sarmet se thua se sdin hehehehehe dajo

sarmet behen keshtu:
Grin 3 apo 4 qepe i qet ne nje tengjere i shton dhe vaj,, pastaj i len deri sa te skuqen pak qepet, tani merr mishin e bluar e pastron pak edhe ia shton tek qepet,, dhe i len pak te zihen aty me qep pastaj merr orizin pastron,, dhe ia shton aty tek mishi dhe qepet ,pastaj pak biber te zi pak aroma qe jane i shton,, dhe petersilien dhe keto i perzien te gjitha deri sa te zihen ,tani i hjek nga shpoereti,, dhe i merr lakrat...
Ben edhe lakra keshtu te gjalla por me te mira behen me lakra te rasojit ,, dhe pastaj i dan flekrat e lakres nga pak e qet hargjin e ber dhe i ben gogla,normal se i pshtjell te gjitha dhe pastaj i qet ne tengjere dhe deri sa te zihen ,,pastaj mbas zierjes e merr nji tepsi dhe e merr nji pjate e qet pak vaj dhe biber te kuq,, dhe xhdo gogel e rendit ne tepsi dhe e lyen me vaj dhe me biberin e kuq qe eshte i ber dhe i fut ne furr deri sa te rreshken pak dhe pastaj i servon hmmm kjo te kenaq kjo shkon me nji sallate te lehte
Edi provo dhe ti se kjo te kenaqe
prsh teze :respekt: per ju.ja dhe nje :kafe:

flm per pergjigje teze edhe pse nuk na paske ftu per me provu ska lidhje hehehhehehe.
te prsh altiola te uroje nje dite te mbare :respekt:
Gold AG dhe shkumbim ismailL------ lamtumir

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon Altiola » Do 16. Dez 2010, 18:44

:kafe:
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

Benutzeravatar
ARTA22
Beiträge: 1000
Registriert: Di 6. Apr 2010, 15:51
Wohnort: Mk

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon ARTA22 » Do 16. Dez 2010, 22:54

Prshendetje pr ju altiola me :kafe:


1Si mendoni pr rinin e sodit... :?:

2Kur ndiheni me keq ne cfar momenti.. :?:

3 Sa ishte i sukseshem ki vit qe po kaloi...1!dhe si mendoni pr vitin e ardhshm dot jet me i sukseshm se kjo qe po kaloj.. :?:

4 Hobi juaj... :?:

5 Aje mendje madhe dhe pse' se sa po kem veret shum her qe po te thun dhe ty mendje madhe arsija pse.. :?: :respekt:
Allah Te Falem Ty...!

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon Altiola » Fr 17. Dez 2010, 10:43

:?:
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

Benutzeravatar
ARTA22
Beiträge: 1000
Registriert: Di 6. Apr 2010, 15:51
Wohnort: Mk

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon ARTA22 » Fr 17. Dez 2010, 13:30

ALTIOLA hat geschrieben:
ARTA22 hat geschrieben:Prshendetje pr ju altiola me :kafe:


1Si mendoni pr rinin e sodit... :?:
Rinia e sodit jane prish krejt valla ,,mendimi im eshte keshtu ndoshta jam edhe gabim,por dhe pse kane shume kushte me te mira se sa me heret por thuhet nji fjale popullore´´ e mira te qon pesh ´´
2Kur ndiheni me keq ne cfar momenti.. :?: [/color][/b][/i]
Ka shume raste qe ndihem keq ne momentet psh kur ndegjoj per ndonje femije apo pa marr parasysh per dikend qe nuk eshte i lumtur ,apo eshte i varfur,apo eshte ne gjendje te keqe apo ka dhe probleme tjera e nuk mundem as une ti ndihmoj keq ateher ndihem shume ,,por ka edhe plot gjera tjera qe me kane ndodhur ne Jeten time qe jam ndier shume keq ...
3 Sa ishte i sukseshem ki vit qe po kaloi...1!dhe si mendoni pr vitin e ardhshm dot jet me i sukseshm se kjo qe po kaloj.. :?:
[i]Arta ky Vit po flas per mua vetem per veten time, per mua ka qen plot me hidherime shpresoj Vitin qe vvjen te me sjell gjera te reja, se ky Vit qe po leme pas jam zhgenjy shume dhe kam pasur me shume gjera te kqija se sa te mira .... [/i]
4 Hobi juaj... :?:
Kam shume Hobe keshtu qe po e le te hapur kete pyetje :?: :!:
5 Aje mendje madhe dhe pse' se sa po kem veret shum her qe po te thun dhe ty mendje madhe arsija pse.. :?: :respekt:
Po shume e vertete eshte se me thone Mendjemadhe ata qe nuk kane pas Mundesin te flasin me mua ,,,por ata qe kane pasur mundesin te flasin e mua e kane ndryshu Mendimin ,por te them nuk jam aspak Mendjemadhe dhe asnjiher nuk kam qen dhe skam arsye pse te jem Mendjemadhe me te gjithe kam qen shume e Sinqert ....

Arta ty te pershendes shume dhe flm per pyetjet po ashtu dhe per :kafe: Respekt per ty ku do qe te jesh gjithmone do kesh Respekt nga une


FLM PR PRGJIGJET alTIOLA :respekt: PR JU
Allah Te Falem Ty...!

Benutzeravatar
HAFIZJA
Beiträge: 241
Registriert: So 20. Jun 2010, 11:34

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon HAFIZJA » So 19. Dez 2010, 00:44

pershendetje edhe per ty me tetn e erdha met vet diqka ne vesh e mos u bon nervoz se e kom ni kunat vlla te silimit ktu e ka marak ne qika te nervozushme em tetn e mos pet merr menihere
po erdha met vet em tetn pak dy pika
1) A je altiola e chatit qe e ki perjashtu tetn nihere edhe pse areysen pe du mi dit se nkofsh qajo pat shky se lo veq kallcom rejt mos rrej em tetn a

2)A ki dashni edhe nese ki kallcom a e don e ne se ski mem tregu pse se ki gjet deri tash po nese don ta gjon teta misinin si i ka pulat qe ja bojn vot me ka dy te kuqa


3)A ki lejen per tromafil edhe a ki tromafil nese po qfare edhe nese ski i thom misint e ka ni quk( kali ) me dy auspuha em tetn cabiolet oshte e ka klimen e i grani dyt bashk

munsisht sa ma shpejt mu pergjigj se po zagllavitet misini naj kun e met ti me gishta ne goje e m tetn ah

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon Altiola » So 19. Dez 2010, 01:07

HAFIZJA hat geschrieben:pershendetje edhe per ty me tetn e erdha met vet diqka ne vesh e mos u bon nervoz se e kom ni kunat vlla te silimit ktu e ka marak ne qika te nervozushme em tetn e mos pet merr menihere
po erdha met vet em tetn pak dy pika
1) A je altiola e chatit qe e ki perjashtu tetn nihere edhe pse areysen pe du mi dit se nkofsh qajo pat shky se lo veq kallcom rejt mos rrej em tetn a

2)A ki dashni edhe nese ki kallcom a e don e ne se ski mem tregu pse se ki gjet deri tash po nese don ta gjon teta misinin si i ka pulat qe ja bojn vot me ka dy te kuqa


3)A ki lejen per tromafil edhe a ki tromafil nese po qfare edhe nese ski i thom misint e ka ni quk( kali ) me dy auspuha em tetn cabiolet oshte e ka klimen e i grani dyt bashk

munsisht sa ma shpejt mu pergjigj se po zagllavitet misini naj kun e met ti me gishta ne goje e m tetn ah


?Pershendetje dhe per ty Teta Hafize e flm per Pyetjet do behem e sinqerte dhe te pergjigjem

1) Po valla qajo jam e Chatit edhe pse te kam larguar kam pasur arsye se pa ber dicka as ty nuk te kam larguar ,,po qfar ti besh dhe ti ke pasur Fatin sikur dhe Lea me u largu haha kkeshtu pa parashut ju kam larguar hehehe :beee:

2) Teta Hafize e kam flm per Msitni por ate e Duaaaaa dhe nuk del Njeri qe kame Desht me dikenddd

3) Po Teta Hafize e kam Lejen por njiher nuk kam Auto me kohen do e blej se kam per ngut hehehe

Te pershendes Teta Hafize dhe besoj se je e knaqur me pergjigjje :puthje: dhe nji :kafe:
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

Benutzeravatar
AL TINI
Beiträge: 494
Registriert: So 22. Mär 2009, 13:33
Wohnort: ITALY

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon AL TINI » Sa 25. Dez 2010, 17:56

Pershendetje per ty :kafe: ......pres pergjigjie nga ti.....

1) Nje gje qe te pelqen nga vetja ?

2)Si ndihesh ne momentin qe lexon pyetjet?

3) Plane per festen e vitit te ri ?

4) Te pelqen dimri dhe bora?

5) A je per nje kaffe?

6) Diqka qe te pengon kohen e fundit?

7) Nje deshir qe prisni te ju plotsohet ne muajin e par te vitit 2011) ........ :hallo: :hallo:

Lea

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon Lea » Di 28. Dez 2010, 15:40

Prshendetje per ju do ju bej disa pyetje qe me intereson mua dhe te gjithve te njejta ,edhe pse jane te njejta pergjigje duhet me qen individuale ,ju flm per mundin dhe kohen dhe me shume vemendje do ti lexoje pergjigjet e juaja .

1. A mirreni me thash e thenme apo per qdo veper niseni nga vetvetja?
2. Si Ndiheni kur e shifni nje njeri te lenduar(piklluar) qfar ndjenja ndini ne at moment apo ju ben te lumtur situata dhe nuk reagoni fare?
3. A je gjakftohte dhe i/e vetedijshem-e ne situata te renda ( rrezikshme) ?
4. Derisa diskutohet per ndonje pyetje , a je kokeforte ose i/e ndjeshem/e kur dikush kundershton pikepamjet tua ?
5. A te terheq vetmia dhe deshira te jesh vetem ?
6. A flet shpesh per disa gjera , qe pastaj pendohesh ( qe ke folur per to ) ?
7. Marredhenia jote me familjen a eshte e mire dhe stabile ?
8. A munden tjeret lehte te te ofendojne me fjale ose vepra ?
9. A je i/e gatshem /e te pranosh kur nuk ke te drejte , kur me te vertete e din se nuk ke te drejte ?
10. A je i/e gatshem/e ti akuzosh te tjeret per shkak te gabimeve dhe dobesive tua ?

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon Altiola » Sa 8. Jan 2011, 13:41

AL TINI hat geschrieben:Pershendetje per ty :kafe: ......pres pergjigjie nga ti.....

1) Nje gje qe te pelqen nga vetja ?

2)Si ndihesh ne momentin qe lexon pyetjet?

3) Plane per festen e vitit te ri ?

4) Te pelqen dimri dhe bora?

5) A je per nje kaffe?

6) Diqka qe te pengon kohen e fundit?

7) Nje deshir qe prisni te ju plotsohet ne muajin e par te vitit 2011) ........ :hallo: :hallo:
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon Altiola » Sa 8. Jan 2011, 13:55

Lea hat geschrieben:Prshendetje per ju do ju bej disa pyetje qe me intereson mua dhe te gjithve te njejta ,edhe pse jane te njejta pergjigje duhet me qen individuale ,ju flm per mundin dhe kohen dhe me shume vemendje do ti lexoje pergjigjet e juaja .

1. A mirreni me thash e thenme apo per qdo veper niseni nga vetvetja?
2. Si Ndiheni kur e shifni nje njeri te lenduar(piklluar) qfar ndjenja ndini ne at moment apo ju ben te lumtur situata dhe nuk reagoni fare?
3. A je gjakftohte dhe i/e vetedijshem-e ne situata te renda ( rrezikshme) ?
4. Derisa diskutohet per ndonje pyetje , a je kokeforte ose i/e ndjeshem/e kur dikush kundershton pikepamjet tua ?
5. A te terheq vetmia dhe deshira te jesh vetem ?
6. A flet shpesh per disa gjera , qe pastaj pendohesh ( qe ke folur per to ) ?
7. Marredhenia jote me familjen a eshte e mire dhe stabile ?
8. A munden tjeret lehte te te ofendojne me fjale ose vepra ?
9. A je i/e gatshem /e te pranosh kur nuk ke te drejte , kur me te vertete e din se nuk ke te drejte ?
10. A je i/e gatshem/e ti akuzosh te tjeret per shkak te gabimeve dhe dobesive tua ?

Se pari dhe ty te pershendes mbas nji Viti hahahaha :puthje: e flm per pyetjet hajt se po provoj me sinqeritetin me te madh qe kam te pergjigjjem
1) Jo nuk mirrem qka bej njiher nisem nga Vetvetja memire eshte keshtu se sa ndryshe...
2) Aspakk nuk ndjehem mire,,mundohem atij personi ti ndihmoj me ate qe kam ,,dhe aspak nuk me ben te Lumtur kur shoh nji person qe eshte ne gjendje te keqe vetem njeriu qe nuk ka Zemer ndiohet i Lumtur ne ato situata...
3) Po jam ...
4) Po jam shume kokefort ...
5) Hmmmmm....
6) Mundet me ndodh, por jo shpesh se secili gabon ...
7) Po eshte shume e mire ...
8) Po ka lloj njerzish se ofendojne por ne tjetren ane mua asgje nuk me bejne, por vetem tregojne Moralin dhe Karakterin e tyre se asnjiher nuk ben te gjykosh dikend kur nuk e njeh si thopne holl e mire ...
9)Po e pranoj pse jo aty kur edi se nuk kam te drejt dhe i kerkoj falje shume lehte e bej...
10) Jo skam arsye pse ti akuzoj te tjeret per dobsit e mia dhe kete gje asnjiher nuk e bej...

Shpresoj se je e knaqur me pergjigjjet te pershendes shume dhe te falenderoj per kohen qe keni marr
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

Lea

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon Lea » Mo 28. Mär 2011, 18:56

1 .Si mendoni.. Burri eshte ai qe duhet te komandoje..??

2 . qfar roli duhet te kete nje burre ne shtepi..??

3. Ndihesh gati per tu martuar tani..??

4.Nese te ndodh te tradhetosh personin qe je lidhur.. mbyll ate lidhje apo fsheh provat??

5 Mendon se mund te kete nje person ideal apostafat per ty??

6. Je me mendimin qe sinqeriteti eshte dicka themelore??

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon Altiola » Di 12. Apr 2011, 20:23

Lea hat geschrieben:1 .Si mendoni.. Burri eshte ai qe duhet te komandoje..??

2 . qfar roli duhet te kete nje burre ne shtepi..??

3. Ndihesh gati per tu martuar tani..??

4.Nese te ndodh te tradhetosh personin qe je lidhur.. mbyll ate lidhje apo fsheh provat??

5 Mendon se mund te kete nje person ideal apostafat per ty??

6. Je me mendimin qe sinqeriteti eshte dicka themelore??


Pershendetje Lea se pari flm per pyetjet

1) Une mendoj se ne raste te shumta duhet burri te komandoje..

2) Rolin e burrit por jo te mendoje se mundet te jet Zot se secili njeri e mendon se eshte Zot per veten e vet..

3) Po mundoj se jam gati..

4) Me mire e mbylli lidhjen se sa te fsheh provat se heret a vone e verteta del ne shesh nuk me ka ndodh ende por mendopj me mire qe do isha ndar ..

5) Per secilin njeri eshte nji kysmet si i thone apo fat dhe per mua eshte nji njeri ate te cilin nuk mundet te me marr askush mendoj se eshte ndonje njeri dhe qe gjindet diku por e ka gabu rrugen e nuk me ka gjet ende ..

6) Mundet me ndodh por kohen e fundit nuk po di se a eshte apo jo..

Lea ishalla je e knaqur me pergjigjje te pershendes shume motrushja ime :puthje:
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

Benutzeravatar
aa erdi
Beiträge: 427
Registriert: Mo 22. Sep 2008, 13:06
Wohnort: mitrovic
Kontaktdaten:

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon aa erdi » Di 12. Apr 2011, 22:56

pershendetje Altiola i kam do pytje shpresoj qe me kupton
1) Pelqeni te genjeni e mos ta lendoni personin qe don :?:
2) Si e vlersoni shoqrin live me at shoqrin e chatit (forumit) :?:
3) Falni apo urreni :?:
4) Ju pelqen jeta juaj momentale si e beni :?:
5) Kishit pas deshir te jetoni ne kosov e me at qe e doni apo ne gjermani pa at qe e doni :?:
shpresoj qe me keni kuptuar :respekt:
i mir per te gjith

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon Altiola » Mi 13. Apr 2011, 20:22

aa erdi hat geschrieben:pershendetje Altiola i kam do pytje shpresoj qe me kupton
1) Pelqeni te genjeni e mos ta lendoni personin qe don :?:
2) Si e vlersoni shoqrin live me at shoqrin e chatit (forumit) :?:
3) Falni apo urreni :?:
4) Ju pelqen jeta juaj momentale si e beni :?:
5) Kishit pas deshir te jetoni ne kosov e me at qe e doni apo ne gjermani pa at qe e doni :?:
shpresoj qe me keni kuptuar :respekt:pershendetje Altiola i kam do pytje shpresoj qe me kupton

1) Pelqeni te genjeni e mos ta lendoni personin qe don :?:

1.Jo nuk do mundja ta genjej, me mire do te ia thoja te verteten dhe nese do e lendoja...

2) Si e vlersoni shoqrin live me at shoqrin e chatit (forumit) :?:

2.Normal se do e konsideroja me ndryshe, se ne chat apo forum eshte ndryshe por kam dy persona ketu dhe pse nuk i njoh live ata them se i konsideroje si shoqerin qe rri me ta ....

3) Falni apo urreni :?:

3.Fali me shume se cdo njeri gabon, dhe une jam ajo qe bej gabime dhe per kete fali me shume se sa urrej dike ...

4) Ju pelqen jeta juaj momentale si e beni :?:

4. Po me pelqen Jeta ime dhe jam shume e Lumtur me kete Jete qe kam ....

5) Kishit pas deshir te jetoni ne kosov e me at qe e doni apo ne gjermani pa at qe e doni :?:

5.Normal me ate qe e e dua kisha Jetuar kudo qe te jet ne Kosove, apo ku do qe te jete si thone ne nje kasolle nese eshte personi qe dashuroj do kisha jetuar me te ....

shpresoj qe me keni kuptuar

Aerdi ju flm per pyetjet shpresoj se je i knaqur me pergjigjjet
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

merita-34
Beiträge: 847
Registriert: Mi 10. Feb 2010, 02:30
Wohnort: sverige.KRISTIANSTAD

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon merita-34 » Sa 23. Apr 2011, 14:52

AME DON SA TE DU UN TYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY. :puthje:

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon Altiola » Sa 23. Apr 2011, 17:01

Pershendetje Merita34
Pooooooooo Loqkaaaaaa ime dhe une te duaaaaaaaaaaa shumeeeeeeee shmeeeeeeee dhe kurr nuk te harrojjjjjjjj kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr dhe pse me mungon shumeeeeee shumeeeeeee :lotet: :puthje: :puthje: :puthje:
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

llukum
Beiträge: 5
Registriert: Mi 8. Dez 2010, 05:47

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon llukum » So 24. Apr 2011, 00:59

Pershndetje altiol ,kam nje pyetje te vetme

ndegjova kishe edhe pak ditelindjen do dit dhe po te vike nje paket prej dikahit ,por deshta ta di qka mundet teket ne ate paket ,se kam ndegju kishe merak suvenira per rregall,ske tregu deshiren ma te shtrejt diqka por suvenira.

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon Altiola » So 24. Apr 2011, 13:47

llukum hat geschrieben:Pershndetje altiol ,kam nje pyetje te vetme

ndegjova kishe edhe pak ditelindjen do dit dhe po te vike nje paket prej dikahit ,por deshta ta di qka mundet teket ne ate paket ,se kam ndegju kishe merak suvenira per rregall,ske tregu deshiren ma te shtrejt diqka por suvenira.
Se pari te pershendes shume ,edhe se dyti te them kuku qka kam qesh oh zottttt se mbaj mend keshtu qe kam qesh hahahahahahahahahahhhahahahhaha
E sa per Ditlindje po bre tash e kam ne muajin Maj,hmmmmm dhe per dhuraten apo paketen, si e quan ti hahahaah nuk dua te shpalosi tash e te tregoj se ende nuk edi se qfar mund te kete ...!
Dua me mire te pres nji her dhuraten dhe kur do me vie dhurta ateher mundem te pergjigjem se cfar ka aty hahhahah dhe une bash jam kurioze te di hahahahahaha se cfar ka aty ....?!
Pres te jet nji befasi se dhe i dua befasit shume hahahaahhhhh LLikum te pershendes shume ,,,shpresoj se je i knaqur me pergjigjjen :hallo: :hallo:
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

Lea

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon Lea » So 24. Apr 2011, 17:40

hahahahah dekaa tu kesh ,pash zotin na trgon qka ke me mar bakshish ne at paket kshyr si te ka diqka qe sdin me perdor e ke brushyren aty msohu me montu hahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahaha dekaaaa

Benutzeravatar
Altiola
Beiträge: 1518
Registriert: Di 23. Sep 2008, 03:55
Wohnort: Germany

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon Altiola » Mo 16. Mai 2011, 20:36

Lea hat geschrieben:hahahahah dekaa tu kesh ,pash zotin na trgon qka ke me mar bakshish ne at paket kshyr si te ka diqka qe sdin me perdor e ke brushyren aty msohu me montu hahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahaha dekaaaacolor=#000040]Hhahahaahaahah Lea Dhurata ka qen shume e mire valla ajo paket ka pas shume surpriza pa mendje kam mbet asi ksi pa fjale hahahahahaha dhe mbas paketes ka qelluar unaza e dukatit qe ka ardhur nga mikja ime Lea po dhe per Zingjir te kembes por nuk eshte i thjesht eshte dhe ai i dukatit dhe do gjera tjera qe vetem une dhe ti Lea i dim dhe te falenderoj shume dhe vetem qe te ka shkuar mendja Mikja ime dhe kartolinen qe ke shenuar me aq fjale te mira do i mbaj pergjithmone dhe ate gjejen tjeter e kam qit ne regall hahahahahahahhahahhahahahah nga paketa qe me ka ardhur hahahahahaahhahahhahah do me duhet ngajher ta perdori hahahahhahaha kisssssssssssssssssssssssssssssss Lea shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[/color]
░A░L░T░I░O░L░A░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..¸.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ

Orgesi_35
Beiträge: 42
Registriert: Mi 3. Aug 2011, 14:09

Re: Interviste per Altiola

Ungelesener Beitragvon Orgesi_35 » So 3. Nov 2013, 17:30

Pyetje e thjeshté "PÉRSHÉNDETJE" :gezuar:
"Egzistojn Vetem 3 Gjéra Qe Ju Nevojiten Femrave Ne Jeté,Ushqimi,Uji Dhe Komplimenti.


Zurück zu „Intervista Per Antar/e“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast