pershendetje

Ktu mundeni te Pezantoheni perafersisht Emer,ku jetoni,qka studijoni/punoni,Hobi e tje...
ton1
Beiträge: 1
Registriert: Sa 1. Feb 2014, 12:53

pershendetje

Ungelesener Beitragvon ton1 » Mo 24. Mär 2014, 12:26

Pershendetje te gjithve , Une jam Toni jetoj dhe punoj ne Zvicerr me fmailje dhe shpresoj te sjell dhe te gjej ngrohtesi ne kete forum.

Pershendetje per te gjithe .

Toni

Zurück zu „Libri i Vizitoreve /Profile/Prezantohuni“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast