Problem me Chat!!!

Ketu do te merrni pergjigje ose zgjidhje per problemet tuaja rreth Forumit .
Orgesi_35
Beiträge: 42
Registriert: Mi 3. Aug 2011, 14:09

Problem me Chat!!!

Ungelesener Beitragvon Orgesi_35 » Do 14. Nov 2013, 22:50

Desha t'ju pyes,se cendron problemi,vetem ke uné,apo dhe tek ju!!!Uné kété problem,kam ka 1 jav e mé shumé,andaj keni ndrruar version té chatit,apo qfar béhet?PC ime duhet dalet s'paku 2or,pér tu rihap CHATI-i,Falmindferit,nése gjejé njé Pérgjigje...!!!
"Egzistojn Vetem 3 Gjéra Qe Ju Nevojiten Femrave Ne Jeté,Ushqimi,Uji Dhe Komplimenti.

Zurück zu „Pyetje-Ndihme rreth Forumit“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast