Ora E Shtunë 27. Gusht 2016, 12:02

 • Forum
  Tema
  Poste
  Postimi fundit
 • Shendeti dhe Mjekesia
  Ju lutem shenoni ketu vetem nese keni dije rreth mjekesise, ose qe keni ndonje pervoje me shendetin tuaj apo te ndonje te afermi tuaj.

  Mundet qdo njeri nga vizitoret te bej pyetje per ndonje semundje apo per nje gje qe nuk e ka te qarte dhe shpresojme qe do te lajmeohet ndonje mjek, apo ndonje qe ka pas rastin dhe ka perballu nje smundje te tille dhe te na jap nje pergjigjeje...
  96 Tema
  309 Poste
  Postimi fundit Patjetër duhet të lexohet, dhe
  nga admin Shiko postimet e fundit
  E Enjte 21. Nëntor 2013, 01:03
 • Paraqitja e Semundjeve Te ndryshme
  Tenderuar Vizitore, ju kisha lutur te gjitheve t'i paraqisni apo t'i peshkruani pikat e paralajmruese te semundjeve te ndryshme

  Siq e dime te gjith, qdo semundje ka gjasat me te mtedhaja per sherim nese ne e zbulojmeme kohekoh.
  Ai qe ka dituri rreth kesaj Lemije i mire presim postimet e juaja.
  56 Tema
  123 Poste
  Postimi fundit Dhimbja mund te shpetoje jeten
  nga Lea Shiko postimet e fundit
  E Enjte 26. Prill 2012, 22:42
 • Tema
  Poste
  Postimi fundit
 • Dashuria pa Cenzur / mbi 18 vjeqare
  Per shkak te postimeve te pa cenzuruara ne kete rubrike, keshillohet qe vizitoret te jene mbi moshen 18-vjeqare.
  Edhe ju kisha lut ata qe nuk kan deshir te kyqen ne tema ose te shikojn qka ka ne tema ju proferoj qe mos te kyqeni e mos te vijm deri te ngatrrimi me antar.
  64 Tema
  827 Poste
  Postimi fundit nga turan Shiko postimet e fundit
  E Premte 10. Janar 2014, 17:29
 • Humor per moshen mbi 18 vjeqar/e
  Ju lutem te gjitheve qe "Humoret" te cilat nuk jane per moshen nen 18 vjeq t'i shenoni ketu ne kete Rubrike. Ju faleminderit per mirekuptim.
  35 Tema
  529 Poste
  Postimi fundit nga Gonii Shiko postimet e fundit
  E Djelë 1. Shtator 2013, 22:28

Identifikimi  •  Regjistrohu

Kush është në linjë

ONLINE_USERS_TOTAL_GUESTS (Këto të dhëna bazohen në regjistrimet para 5 minutash)
Numri Rekord i përdoruesve në linjë ishte 103 më E Hënë 28. Mars 2011, 22:35

Antarë të regjistruar: Asnjë antar i regjistruar

Ditëlindjet

Asnjë antar nuk ka ditëlindjen sot.

Statistikat

TOTAL_POSTS_COUNT • TOTAL_TOPICS • TOTAL_USERS • Antari më i ri beki_germani